Counter Strike

Virtus.pro wygrywa swój pierwszy oficjalny mecz na AGO Esports!

 

Virtus.pro wygrywa swój pierwszy oficjalny mecz w nowym składzie na AGO Esports!

 

Dzisiejsze spotkanie Virtus.Pro vs AGO Esports było pierwszym oficjalnym meczem dla nowego składu niedźwiedzi. Od ogłoszenia nowych zawodników do rozegrania ich pierwszego spotkania minął prawie miesiąc, wielu fanów czekało na ten ważny moment, aby zobaczyć skutki treningów i przede wszystkim możliwości zawodników Virtus.Pro. Kilka dni temu potwierdziła się informacja, iż zostanie rozegrane spotkanie BO1 w ramach ligi ESEA MDL Sezon 30 pomiędzy dwiemia Polskimi drużynami – AGO Esports i Virtus.Pro. Bukmacherzy przed spotkaniem określili kursy 1.55 (Virtus.pro) i 2.30 (AGO Esports), czyli odpowiednio 65% do 35%.

 

 

Mecz zaczął się od wygranej AGO, które wygrało kolejną rundę. Przy wyniku 2-0 VP udało się wygrać rundę full i widzieliśmy już pierwszy punkt dla niedźwiedzi. Kolejne rundy wpływały naprzemiennie, nie minęła chwila i wiedzieliśmy wynik 3-3. Później zobaczyliśmy dominację jastrzębi, którzy wygrali kilka rund pod rząd i… nastąpiła kilkunasto minutowa przerwa techniczna. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11-4 dla AGO Esports. 

 

Druga połowa rozpoczęła się od wygranej rundy pistoletowej przez VP, mimo szybkiego przejęcia BS'a przez drużynę wygrywającą. Szala odwróciłła się i to Virtus.pro zaczęło wygrywać kolejne rundy, mimo, że AGO co kilka rund odpowiadało ogniem to VP ostatecznie zwyciężyło drugą połowę i mecz zakończył się wynikiem 16-14 dla Virtus.pro

 

Kolejne oficjalne spotkania Virtusów zobaczymy już za tydzień, również w ramach ligi ESEA MDL. Na następną środę zostały zaplanowane aż trzy spotkania pomiędzy Ex-FragstersTeamVitality oraz expert eSport.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top