Inne

Turniej charytatywny z Clash Royale

 

Charytatywny turniej Clash Royale

 

Turniej ten jest organizowany przez Grand Zone Gaming (GZG). Organizator ten ma na swoim koncie już wiele ciekawych inicjatyw i turniejów związanych z takimi grami jak: Clash Royale, Clash of Clans oraz Brawl Stars. Wszystkie dotychczasowe turnieje pod patronatem GZG miały w naszym kraju rangę dość prestiżowych i znaczących. Współpracują już z różnymi YouTuberami.

 

Zaangażowani YouTuberzy to między innymi:

 

VCR

https://youtu.be/m%C3%B3g%C5%82bymXmOk

 

pOWp

https://youtu.be/6E_lSg-7bDM

 

Sam organizator miał pod opieką takie turnieje jak:

 

Liga Mistrzów CR, Top 16 POLAND oraz liczne turnieje Walentynkowe, Halloweenowe, Świąteczne i Mikołajkowe, czy też popularny "Domin Cup", a aktualnie zajmują się organizacją Ligi Klanów GZG. Najważniejszy natomiast jest przede wszystkim turniej charytatywny, głównie dla tego że nie chodzi o nagrodzenie zawodników lecz o zbiórkę na szczytny cel jakim jest zebranie kwoty 10 000 zł dla Warszawskiego Hospicjum dla dzieci.

 

Dodatkowe informacje:

 

https://forum.grandzonegaming.com/t/turniej-charytatywny/21/5

 

Link do zrzutka.pl:

 

http://zrzutka.pl/gramy-pomagamy

 

Dodatkowe informacje o Hospicjum:

 

www.hospicjum.waw.pl

Siema, jestem Patryk "P4TRICK" Śpiewak. Siedzę w esporcie od kiedy tylko pamiętam, nawet samemu kiedyś dążyłem do profesjonalnej gry, lecz zostałem przy dziennikarstwie esportowym by nie zapomnieć o swojej pasji jaką jest esport. Obecnie jestem uczniem technikum na kierunku technik informatyk.

Komentarze

Scroll to top