Inne

Pierwszy turniej Legends of Runeterra rusza już dziś!

 

Odkąd studio Riot Games zapowiedziało powstanie nowego projektu, czyli Legends of Runeterra, gra zyskała już wielu fanów. Dzisiaj będą mieli niesamowitą gratkę: o 15:00 rozpocznie się turniej LOR Invitational, w którym udział wezmą m.in. Tuttek, a83650 i Gnimsh!

LOR przez wielu uważany jest za przyszłego „pogromcę” Hearthstona i choć teraz wielu jeszcze nie przekonało się do tego tytułu, to może dzisiejszy turniej im w tym pomoże. Już dziś, o godzinie 15:00 rusza LOR Invitational! W turnieju wezmą udział znani gracze karcianek oraz streamerzy. Będą to: Damian „Nervarien” Ziaja, Kacper „A83650” Kwieciński, Łukasz „Tuttek” Lipka, Krzysztof „ArQuel” Sauć, Marcin „Gnimsh” Filipowicz,  Bartosz „Szychu” Kosmacz, Mateusz „Alanzq” Jasiński oraz Amadeusz „Amyks” Rej. Do wygrania jest 3800 złotych, a 2000 z tej puli otrzyma zwycięzca. Całe wydarzenie skomentują: Fryderyk ”Veggi” Kozioł, Wojciech ”Bezi” Wróbel, Mikołaj ”Rekda” Bryła oraz Kamil „Recker” Penier.

Jeśli chodzi o format, to gracze zmierzą się ze sobą w podwójnej drabince. W ćwierćfinałach zagrają pojedynki BO1, ale od półfinałów będą zobligowani do rozgrywania partii BO3. Dodatkowo zawodnicy nie muszą używać ciągle tych samych list i mogą je modyfikować między partiami.

Transmisja odbędzie się na kanale https://www.twitch.tv/esportmaniapltv, ale każdy gracz również będzie prowadzić swoją własną transmisję.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top