Hearthstone

Przydatne witryny i aplikacje – poradnik Hearthstone #1

 

Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie serii poradników do gry Hearthstone od ESPORTWAY!
W dzisiejszej odsłonie przedstawimy Wam przydatne strony internetowe oraz narzędzia, które ułatwiają wspinanie się po rankingowej drabince!

 • Pierwszą witryną, na której się skupimy jest HSReplay.net 


Znana większości strona będzie bardzo dobrym wyborem dla każdego gracza. Znajdziemy na niej ciekawe artykuły, najpopularniejsze i najskuteczniejsze talie oraz współczynnik zwycięstw danych klas na arenie. Autorzy oferują także wersję Premium, której koszt wynosi 4,99$/miesiąc. O ile dla początkujących tak dokładne analizy danych z ich rozgrywek nie są potrzebne, bardziej doświadczeni gracze z pewnością mogą czerpać wiele korzyści z rozszerzonej wersji HSReplay.net

 

 • Kolejny wybór padł na hearthstonetopdecks.com 


Oferująca wgląd do najlepszych aktualnie talii oraz zawierająca wiele ciekawych artykułów witryna na pewno jest kojarzona przez większość fanów karcianki Blizzarda.
Poruszanie się po stronie jest bardzo intuicyjne i łatwe, co sprawia, że znalezienie interesującego nas decku zajmuje dosłownie chwilę.
blank

 • Autorzy hearthstonetopdecks zadbali jednak także o użytkowników Twittera. Na prowadzonym przez nich profilu codziennie możemy znaleźć aktualnie najskuteczniejsze talie, które radzą sobie nawet w najwyższej legendzie.
   
 • Nie tylko wspomniana wcześniej witryna prezentuje wiele ciekawych rozwiązań za pomocą Twittera. Kolejnym punktem naszego poradnika są właśnie profile profesjonalnych graczy Hearthstona. Choć ciekawych osób dzielących się swoimi taliami jest bardzo wiele, najlepiej to wy wybierzcie swoich faworytów, których zamierzacie śledzić.
   
 • Oprócz tali używanych przez prosów, warto byłoby zapoznać się także z ich sposobem gry. W tym wypadku stawiamy na najpopularniejszego aktualnie Twitcha. Pomimo tego, że streamy z uwielbianej przez nas karcianki nie są najpopularniejsze, ich znalezienie jest banalnie proste. Użyjcie tego linku w swojej przeglądarce, a ukaże Wam się wiele interesujących propozycji: https://www.twitch.tv/directory/game/Hearthstone
   
 • Ostatnim punktem naszego poradnika jest używany już pewnie przez wielu z Was deck tracker, czyli program śledzący na bieżąco Wasze poczynania w rozgrywce. Nasz wybór padł na ten oferowany przez autorów witryny HSReplay.net

blank
Bardzo intuicyjny i przejrzysty interfejs aplikacji bardzo szybko sprawi, że wasze poczynania na arenie czy podczas gier rankingowych będą jeszcze skuteczniejsze!

Komentarze

Scroll to top