Biznes

Promocja w Velobank! Zgarnij do 650zł za założenie darmowego konta w banku! Do tego 8% na koncie oszczędnościowym. Sprawdź teraz!

 

Promocja w Velobank! Zgarnij do 650zł za założenie darmowego konta w banku! Do tego 8% na koncie oszczędnościowym. Sprawdź teraz!

Świetna informacja! Promocja została przedłużona do 30.11.2023 roku!

Ruszyła kolejna edycja znanej i lubianej promocji VeloBank! Każdy nowy klient może otrzymać do 650zł za założenie konta w banku. Dodatkowo w ramach promocji otrzymujemy konto oszczędnościowe VELOSkarbonka z oprocentowaniem 8% w skali roku! Zarówno konto, jak i karta płatnicza jest darmowa. Promocja trwa do 31 sierpnia 2023 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Warunkiem koniecznym, aby wziąć udział w promocji jest nieposiadanie konta w VeloBanku w okresie od 31 grudnia 2022 roku do dnia przystąpienia do promocji i bycie osobą pełnoletnią. Aby otrzymać pieniądze od banku należy spełnić kilka warunków, których szczegóły przedstawimy poniżej.

Dlaczego bank rozdaje pieniądze?

W ten sposób bank reklamuje swoje usługi i zdobywa nowych klientów, którzy są zadowoleni bo dostają pieniądze za darmo. Jeśli klient zostanie z bankiem na lata to będzie korzystał z wielu usług finansowych. Oczywiście po otrzymaniu środków od banku konto można w łatwy i bezpłatny sposób zamknąć 🙂

Przejdź do promocji

Jak przystąpić do promocji?

Aby przystąpić do promocji należy wejść na dedykowaną stronę banku. Będzie ona aktywna do 31 sierpnia 2023 roku. Po wejściu na stronę banku należy złożyć wniosek o otwarcie bezpłatnego VeloKonta wraz z VeloSkarbonką. Oprócz tego warto zawnioskować o kartę Mastercard, co pozwoli na udział w kolejnej promocji z punktami Bezcenne Chwile. Dodatkowo, aby zdobyć dodatkowe 50zł premii za otwarcie konta trzeba podczas rejestracji wpisać kod polecenia: BTRB84.

Umowę o konto można podpisać w pełni przez internet: Przez selfie lub aplikację mObywatel. Istnieje też opcja zamówienia kuriera z umową. Pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych, zgód na informację handlową oraz przetwarzanie danych osobowych. Są one konieczne do otrzymania pieniędzy z promocji.

Co po założeniu konta?

Od każdej wykonanej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem otrzymasz 10% zwrotu. Maksymalny zwrot co miesiąc wynosi 100 zł. (Czyli, aby otrzymać 100zł zwrotu w danym miesiącu należy zapłacić kartą lub blikiem 1000zł).

Zwroty przysługują Ci przez 6 kolejnych cykli. W ten sposób możesz zarobić łącznie do 600 zł. Dodatkowe 50zł otrzymasz za użycie kodu polecającego przy otwieraniu konta. VeloBank wypłaci Ci zwroty na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji wykonanych w okresie promocji.

Przejdź do promocji

Dodatkowe 50zł za kod polecający

W trakcie wnioskowania o konto możesz podać kod polecenia. Dzięki temu zwiększysz swój zysk o dodatkowe 50 zł. Nasz kod polecający: BTRB84. Warunkiem jest tylko, aby we wniosku zaznaczyć zgody marketingowe banku oraz przez 3 pełne miesiące po otwarciu konta zasilać je jednorazowo kwotą min. 2000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku).

blank

VeloKonto to najnowszy rachunek w Velo Banku. Nie zapłacisz nic za prowadzenie tego rachunku, używanie karty, wypłaty z bankomatów PlanetCash i wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują tę funkcję. Warunek, to wykonanie co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Jeśli masz poniżej 26 lat, to nie trzeba spełniać żadnych warunków – konto i karta są w zupełności darmowe.

Po otrzymaniu 600zł od banku konto można zamknąć za darmo, wystarczy wypełnić formularz odstąpienia od umowy w bankowości internetowej. Rachunek zostanie zamknięty w ciągu 30 dni od złożenia wypowiedzenia.

Szczegóły: regulamin programu „Doceniam VELO – Polecam VELO (edycja 2/2023 – ważny od 1 czerwca do 31 sierpnia 2023 roku).

Szczegóły: Regulaminu promocji „Witaj w VeloBanku, edycja 2/2023″

Komentarze

Scroll to top