Biznes

Gdzie mogę znaleźć najnowsze oceny, wyniki i wiadomości e-sportowe?

 

Z roku na rok popularność e-sportu gwałtownie rośnie, co oczywiście wpłynęło na rozwój zakładów na e-sport. Dyscypliny e-sportowe rozwijają się bardzo szybko w ciągu ostatniej dekady, więc zakłady na turnieje gier są akceptowane przez wszystkich czołowych bukmacherów. Istnieje wiele różnych dyscyplin e-sportowych, które są dostępne do obstawiania Dota 2, CS: GO, League of Legends, Starcraft 2, WoT, Valorant oraz wiele innych.

Rośnie także liczba bukmacherów, u których można obstawiać e-sporty. Najlepiej jest wybrać taką platformę do obstawiania, która oferuje szeroką gamę kursów na dużą ilość meczów oraz możliwość regularnie podnosić poziom swoich umiejętności obstawiania. Co więcej, jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz znaleźć harmonogram turniejów, najnowsze oceny graczy lub drużyn, wyniki ostatnich gier oraz wiadomości e-sportowe, to https://getesports.net/pl/ jest tą platformą, którą potrzebujesz. Ta informacja będzie bardzo pomocna dla tych osób, które chcą obstawiać E-sport.

Najpopularniejsze dyscypliny e-sportowe

Jeżeli chodzi o podstawowe dyscypliny esportowe, poniżej są przedstawione najpopularniejsze z nich, w których odbywają się turnieje z największymi nagrodami.

Dota 2

Dota 2 to wieloosobowa gra fabularna (RPG), która jest najpopularniejszą dyscypliną. W niej walczą ze sobą dwie drużyny po 5 osób, próbując zniszczyć fortecę wroga. Zakłady na Dota 2 są akceptowane nawet przez tych bukmacherów, które nie obejmują szeroko Esportu. Dlatego linia wydarzeń Dota 2 jest zawsze szeroka i obejmuje wiele turniejów, zarówno globalnych, jak i lokalnych.

Tu jest kilka z nich, które cieszą się wielką popularnością: Gamers Without Borders 2022, Dota Pro Circuit 2022, Liga Mistrzów, The International. Najbardziej popularne zakłady na tę grę to 1/2, handicap, powyżej/poniżej oraz zakłady długoterminowe takie jak ilość map lub zabójstw.

CS: GO

Counter Strike: Global Offensive – pierwszoosobowa strzelanka zespołowa, w której dochodzi do konfrontacji grup terrorystycznych z siłami specjalnymi. Aby wygrać mecz, drużyna musi wygrać 16 rund, niszcząc przeciwników, podkładając bombę (dla terrorystów) lub rozminowując ją (dla sił specjalnych). Gracze mogą obstawiać takie zakłady na CS: GO jak zwycięzcę meczu,, wyniki kart, rundy, indywidualne osiągnięcia.

League of Legends

League of Legends to jeszcze jedna popularna gra RPG. W niej biorą udział 2 drużyny po 5 osób, które chcą zniszczyć obronę wroga za pomocą swoich bohaterów. W LoL występują różne stwory, za likwidacje których gracze dostają bonusy albo dodatkowe moce, co może przyczynić się do triumfu w grze. Obecnie w grze dostępne są ponad sto pięćdziesiąt postaci.

World of Tanks

To słynna strzelanka w jednej osobie, w której gracze walczą na różnych pojazdach opancerzonych XX wieku. W meczu walczą dwie drużyny, których liczbę uczestników określa regulamin turnieju (od 3 osób). Aby wygrać, muszą zniszczyć wszystkie czołgi wroga, zdobyć bazę lub spełnić inne warunki. Zakłady na World of Tanks są dostępne na wyniki rozgrywek, zwycięzców meczów oraz sumy.

Inne gry

Inne dyscypliny dostępne do obstawiania to Overwatch, StarCraft 2, Valorant, FIFA, Overwatch, Mortal Kombat, Fortnite oraz wiele innych gier.

Linia zakładów na Esport

Odmiany zakładów na eSporty u bukmacherów są podobne do tradycyjnych sportów. Rozważmy na przykład tę stronę. GGBet jest liderem w tej dziedzinie, dlatego oferuje następujące rodzaje zakładów na gry:

  • Zakłady 1X2 na zwycięstwo jednej z drużyn lub remis w meczu;
  • Na kursy;
  • Na wynik pojedynczej rundy lub karty;
  • Sumy na kartach, fragach lub innych osiągnięciach;
  • Indywidualne sumy poszczególnych graczy;
  • Liczba rund lub kart w meczu;
  • Dla poszczególnych wydarzeń w grze.

Bukmacherzy mogą obejmować zarówno czołowe światowe zawody (takie jak The International w Dota 2), jak i turnieje lokalne. Jednocześnie harmonogram meczów w nich często różni się od zwykłych sportów. Jeśli w piłce nożnej czy koszykówce rozszerzony zestaw wyników jest dostępny tylko w topowych meczach, to w e-sporcie nawet małe rozgrywki mogą zadowolić dobrym wyborem opcji drugorzędnych.

blank

E-sport pozwala zagłębić się w rozgrywkę dzięki zakładom na żywo. Takie zakłady umożliwiają obstawianie podczas meczu na podstawie tego, co widzisz na ekranie. Kursy na takie zakłady zmieniają się w zależności od tego, co dzieje się w grze i czasami mogą być bardzo wysokie. Tak więc, zakłady na żywo pozwalają obejrzeć ekscytującą bitwę i wygrać.

Czym zakłady e-sportowe różnią się od zwykłych zakładów?

Esport jest bardzo demokratyczny, ponieważ możesz wypróbować każdą grę osobiście i wyciągnąć wnioski na podstawie własnego doświadczenia w takich samych warunkach jak zawodowcy. Nie będziesz mógł grać 90 minut z Barceloną ani osobiście pilotować bolidu Formuły 1. Jednak możesz eksplorować wszystkie mapy turniejowe CS: GO oraz innych gier.

Esport to zbiór dyscyplin, a każda z nich ma swoją mechanikę zwycięstwa, zadania przeciwników, a także terminologię. W liniach bukmacherskich natkniesz się na wyjątkowe oferty, ale aby z nich skorzystać, musisz zrozumieć, co się dzieje i dlaczego. Oto przykłady nietypowych rynków:

  • W Dota-2: zabicie pierwszego Roshana na mapie, pierwsza wieża na mapie, czas trwania mapy, suma i handicap zabójstw, wykonawca zabójstwa.
  • W LoL: pierwszy smok, pierwsza krew lub pierwszy baron na mapie, rodzaj pierwszego smoka, całkowita liczba wież lub zabite smoki.

Na specjalnych stronach internetowych gracze mogą obstawiać zakłady nie tylko za gotówkę, ale także za „skiny”, czyli wygrywają w grze broń, sprzęt lub artefakty. Koszt takich rzeczy może wahać się od kilku złotych do kilku tysięcy złotych. Na przykład najdroższy przedmiot w grze CS:GO w historii „Howl” został sprzedany za ponad 100 tysięcy dolarów.

Komentarze

Scroll to top