Counter Strike

Półfinały czas zacząć! Na pierwszy ogień fnatic z G2, później Astralis i NaVi

 

Dzień półfinałów IEM Katowice 2020 czas zacząć! Na pierwszy ogień mecz fnatic z G2. Mecz rozpocznie się o 15 i zostanie rozegrany na scenie w spodku, jednak bez kibiców (IEM w Katowicach oficjalnie bez udziału publiczności z powodu Koronawirusa!). Francuzi, dość pewnie przeszli przez swoją grupę, tracąc łącznie tylko jedną mapę, w pojedynku przeciwko mousesports. W międzyczasie, bez problemu pokonali Team Liquid oraz zmiażdżyli 100 Thieves. Rywale Francuzów – fnatic, przeszli najpierw przez Australijczyków z Renegades, następnie w trzymapowym pojedynku pokonali NaVi, a w finale górnej drabinki zostali rozgromieni przez Astralis. W ćwierćfinałowym pojedynku dwukrotnie po dogrywkach pokonali graczy 100T.

Drugim i ostatnim spotkaniem, będzie stracie Natus Vincere, z obecnymi Mistrzami Świata – Astralis. Gracze zza naszej wschodniej granicy, w pierwszym meczu do dolnej drabinki odesłali FaZe Clan, następnie w dość wyrównanym pojedynku, musieli uznać wyższość Szwedów. W dolnej drabince, w ekspresowym tempie z kwitkiem odesłali graczy NiP’u do domu, a w finale dolnej drabinki ponownie pokonali FaZe 2:1. Drużyna S1mple’a w inauguracyjnym meczu w Spodku, pewnie odesłali do domu Team Liquid. Rywale NaVi, jak burza przeszli przez swoje mecze z Cloud9, Vitality oraz fnatic, wygrywając je wszystkie bez straty mapy.

15:00 fnatic vs. G2

18:55 Natus Vincere vs. Astralis

Mecze, możecie oglądać na oficjalnej transmisji na kanałach Twitch ESL oraz ESL Polska.

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top