Counter Strike

gla1ve poza składem! Zmiana w aktywnym rosterze Astralis!

 

Tydzień temu świat obiegła informacja o zakontraktowaniu przez Astralis 23-letniego Jakoba JUGiego Hansena. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że nowy nabytek tak szybko wkroczy do gry. Hansen wejdzie w miejsce dotychczasowego IGL’a – gla1ve’a, który z powodu urlopu zdrowotnego będzie pauzował co najmniej do końca czerwca.

Od dłuższego czasu występują u mnie objawy stresu i wypalenia. Moi koledzy oraz Astralis próbowali wielu różnych rzeczy, by pomóc mi przezwyciężyć tę przeszkodę. Niemniej nie udało się i wspólnie z moim lekarzem uznaliśmy, iż potrzebuję przerwy, wobec czego wczoraj złożyłem w organizacji wniosek o urlop zdrowotny. Wykorzystam trzy najbliższe miesiące, by w pełni odpocząć, a następnie powrócę do drużyny. Pragnę gorąco podziękować moim kompanom oraz pracodawcy za wyrozumiałość i pomoc okazaną mi w tej sytuacji. Czasami trudno jest stawiać na pierwszym miejscu zdrowie, ale w moim przypadku było to konieczne.

Ogłasza gla1ve w oficjalnym oświadczeniu

Nowy skład duńskiej organizacji zadebiutuje już dziś o 14:00 podczas DreamHack Masters Spring 2020. Ekipa device’a obecnie przebywa na bootcampie w swoim biurze w Kopenhadze. Na ten moment nie wiadomo kto przejmie role prowadzącego po gla1ve’ie, ani kto będzie będzie głównym snajperem.

Od pewnego czasu wiemy, że Lukas nie weźmie udziału w turnieju, przez co jesteśmy w pełni przygotowani do gry z JUGim. Atmosfera jest świetna i chociaż włączenie nowego gracza może być sporym wyzwaniem, przystępujemy do rozgrywek z ambicją wygrania go.

Podkreśla szkoleniowiec Astralis – zonic
Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top