Counter Strike Eventy

IEM w Katowicach oficjalnie bez udziału publiczności z powodu Koronawirusa!

 

Katowicki spodek co roku sprowadza fanów z całego świata, aby wspólnie oglądali rozgrywki z najlepszymi drużynami CS:GO. Turniej trwa już od poniedziałku, jednak faza pucharowa odbędzie się już jutro – tym razem jednak bez udziału publiczności. Wojewoda Śląski zakazał udziału publiczności w wydarzeniu na kilkanaście godzin przed jego rozpoczęciem!

Oficjalne oświadczenie organizatora

W związku z dynamicznymi zmianami globalnej sytuacji zdrowotnej oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i osobom odwiedzającym region, Gubernator Śląski (wojewoda śląski) Jarosław Wieczorek wydał decyzję o cofnięciu zgody na organizację imprezy masowej w Katowicach przez ESL Polska. Dzięki temu rozwojowi Intel Extreme Masters Katowice 2020 nie będzie miał żadnych widzów w spodku.

ESL szanuje decyzję lokalnych władz i obecnie pracuje nad dotarciem do wszystkich posiadaczy biletów, gości i mediów. Pieniądze za bilety zostaną w całości zwrócone. Turniej zostanie przeprowadzony i wyemitowany zgodnie z planem, ale na miejscu nie będzie żadnych dodatkowych gości. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, zarówno ze względu na fanów jak i graczy.

Targi EXPO również stoją pod znakiem zapytania. Do Katowic przylecieli już przecież ludzie z całego świata, kto zapłaci za bilety lotnicze, hotele?

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top