Rocket League

POLAK W RLRS!

 

Pierwszego września odbyły się Amerykańskie Rival Series Play-in. W otwartych kwalifikacjach poznaliśmy aż sześć drużyn, które awansowały do RLRS’ów. Z drabinki wygranych awans uzyskali: Manhattan, Splyce, Bread oraz The Hosses. Do czwórki szczęśliwców dołączyli Compadres oraz The Peeps. Zwycięzcy dołączyli do Applesauce i The Magicians, którzy zajęli kolejno czwarte i trzecie miejsce w Promotion Playoffs w sezonie piątym! Amerykański RLRS rozpocznie się 14 września i potrwa aż do 12 października. Najlepsza dwójka otrzyma awans do Promotion Playoffs, natomiast trzecie i czwarte miejsce pozostanie w RLRS na kolejny sezon.

 

Dzień później grała Europa. Zdecydowanie najważniejszymi meczami, były spotkania z udziałem The Clappers, w którym gra nasz rodak Patryk „PetricK” Krzywda! Świetnie im się powodziło, wygrywali wszystko na swojej drodze, jednak w finale przegrali z Method. Chłopaki miały jeszcze szanse w finale drabinki przegranych. Po zaledwie trzech mapach mogliśmy odetchnąć z ulgą. The Clappers pokonało Luminessence Reunited i awansowało do RLRS! Oto lista europejskiego RLRS:

– Team Secret

– exceL Esports

– Nordavind

– Triple Trouble

– Savage!

– Method

– The Clappers

– The Bricks

Rozgrywki potrwają od 14 września do 12 października. Jeśli chodzi o nagrody to wyglądają one tak samo jak w Ameryce. Pierwsze i drugie miejsce awansuje do Promotion Playoffs, a trzeci i czwarte pozostaje w RLRS na kolejny sezon.

 

Przed nami miesiąc fascynujących rozgrywek z Polskim zawodnikiem na czele! Będzie się działo!

Komentarze

Scroll to top