Rocket League

ONI ZNOWU TO ZROBILI!

 

Northern Arena dobiegła końca! Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek poznaliśmy zwycięzcę turnieju.

Na początku swoje mecze rozegrały G2 z Cloud 9 i PSG eSports z NRG Esports. W pierwszym wygrało Cloud 9, a w drugim NRG. Oba mecze zakończyły się wynikiem 3:2. Kolejnym meczem był finał drabinki wygranych. Ciężko jednak było go tak nazwać, bowiem Dignitas zmiażdżyło Flipsid3 wynikiem 4:0! Na scenie znowu pojawiło się NRG, które minimalnie okazało się lepsze od Cloud 9 i wygrało 3:2. W finale drabinki przegranych Flipside dostało solidnego kopa od NRG i odpadło po porażce 4:1.

Przyszedł czas na wielki finał! Powtórka z ostatnich RLCS’ów. NRG vs Team Dignitas. Emocji zdecydowanie nie brakowało. Na możliwych siedem map zostało rozegranych tylko pięć. Warto zaznaczyć, że oglądaliśmy aż cztery dogrywki! Kolejny turniej i kolejny raz europejska mieszanka grająca pod banderą Team Dignitas pokazuje, że jest najlepsza na świecie! Dignitas – cztery, NRG – jeden.

 

A już za dwa tygodnie esportowa scena Rocket League wraca, ponieważ odbędą się wtedy kwalifikacje do drugiego sezonu Rocket League Universal Open! Najpierw obejrzymy kwalifikacje w czterech rejonach USA, a następnie będziemy kibicować Polakowi w europejskich kwalifikacjach!

Komentarze

Scroll to top