Rocket League

REKORDOWA PULA NAGRÓD!

 

Kolejny sezon Rocket League Chamiponship Series oficjalnie ogłoszony! Co wiemy?

 

Poznaliśmy daty poszczególnych rozgrywek. Od 24 lipca do 6 sierpnia można rejestrować się w otwartych kwalifikacjach. W Ameryce Północnej kwalifikacje odbędą się 11, 18, 21 i 25 sierpnia. W Europie będzie to 12, 19, 22 i 26 sierpnia. Najlepsza czwórka w swoim regionie otrzyma awans do Rival Series Play-in, czyli kwalifikacji do RLRS’ów. W Ameryce odbędą się 1 września, a w Europie 2 września. Same RLRS’y potrwają od 14 września do 12 października. Wszystkie te trzy fazy będą kwalifikacjami do przyszłego sezonu. Natomiast same RLCS League, czyli rejonowe finały o awans głównego turnieju szóstego sezonu zostaną rozpoczęte 8 września w Ameryce, a dzień później w Europie. Ostatnie spotkania przewidziano na 13 października (region NA) i 14 października (region EU).

 

W najbliższych dniach powinniśmy także się dowiedzieć o kwalifikacjach w regionie Oceanii. Wielką zagadką wciąż pozostaje data i miejsce rozegrania finałów szóstego sezonu. Jedno natomiast jest pewne, będzie to turniej z rekordową pulą pieniężną, ponieważ wyniesie ona aż MILION dolarów!!!

 

Jeśli tylko dowiemy się czegoś więcej na pewno was poinformujemy za pośrednictwem naszego portalu! Nie wiem jak wy, ale my już nie możemy się doczekać!

 

Komentarze

Scroll to top