Biznes Counter Strike

Połącz hobby z pracą – zarabiaj na graniu w gry!

 

Wielu graczy z pewnością marzyło o karierze profesjonalisty i zarabianiu ogromnych pieniędzy na zwykłym graniu w swoją ulubioną grę. Niestety te marzenia spełniają tylko nieliczni, jednak nie oznacza to, że trzeba porzucać swoje plany o zarabianiu na swoim hobby. Istnieje wiele sposobów na monetyzowane swojego ulubionego zajęcia, a jednym z nich jest portal Bananki, który umożliwia zdobywanie punktów za granie w gry. Punkty można wymienić na nagrody jakimi są skiny do CS:GO, bony do sklepów internetowych, kody Paysafecard.

Jak zdobywać punkty?

Sposobów na zdobycie punktów, czyli „bananków” jest mnóstwo, ale ich największą ilość możemy zdobyć na wykonywaniu zadań w grach. Na liście dostępnych gier komputerowych jest m.in Wat Thunder, World of Tanks, World of Warships, czy Crossout. To popularne tytuły, w które grają setki tysięcy graczy na całym świecie. Punkty otrzymujemy za rejestrację, pobranie gry oraz wykonywanie zadań w samej grze. Za wykonanie wszystkich zadań z tego tytułu możemy otrzymać a 800 bananków. Takich zadań jest mnóstwo, choć nie zapominajmy, że nie jest to jedyny sposób zdobywania bananków. W momencie pisania tego artykułu za wykonanie wszystkich zadań z tej zakładki można odebrać 7900 punktów.

Zadanie War Thunder

Kolejnym sposobem na zarabianie punktów jest wykonywanie zadań z zakładki „Reklamy”. Mamy w niej do wyboru wykonywanie zadań u różnych reklamodawców, chodzi tutaj głównie o zadania z grami na telefon. Na listach jest dostępny szeroki wybór zadań na telefony z systemami Android oraz IOS. Niektóre zadania są naprawdę przyjemne, proste i dobrze punktowane. Za wykonanie najlepiej płatnego na Androida jest do zgarnięcia 6048 bananków!

Lista zadań na telefon

Bananki.pl umożliwiają wiele więcej sposobów zdobywania punktów, poprzez granie w mini gry, polecanie serwisu znajomym, pobieranie aplikacji na telefon, pisanie artykułów, czy oglądanie reklam – najlepiej jest się zarejestrować i przeglądnąć wszystkie możliwe opcje, gdyż jest ich naprawdę dużo.

Lista zadań Bananki.pl

Jakie są nagrody?

Na liście nagród z pewnością jest coś, co każdemu się spodoba. Bananki można wymienić na waluty do gier, popularne gry (np. CS:GO Prime, Wiedźmin 3), vouchery do sklepów internetowych (np. Allegro, Amazon, Adidas, Netflix, Spotify). Aby otrzymać nagrodę należy zgromadzić na swoim saldzie odpowiednią ilość bananków, a następnie odebrać swoją nagrodę w zakładce „Wydawaj bananki”. Zarejestruj się i zdobywaj nagrody już dziś!

Bananki to połączenie przyjemnego z pożytecznym – za granie w różne gry i miłe spędzanie czasu można otrzymać wspaniałe nagrody. W końcu każdy lubi czasem odpocząć i pograć w coś na swoim komputerze czy konsoli.

Komentarze

Scroll to top