Counter Strike

Turniej Pasha Gaming School 5v5 Cup by Łomża strzałem w dziesiątkę

 

W miniony weekend odbył się turniej Pasha Gaming School 5v5 by Łomża, który wywołał wielkie zainteresowanie. Dowodem na to było zapełnienie wszystkich możliwych slotów.

W miniony weekend na platformie Faceit odbył się dwudniowy turniej CS:GO nazwany Pasha Gaming School 5v5 by Łomża. Zawody okazały się strzałem w dziesiątkę, a frekwencja zaskoczyła samych organizatorów. Na kilka godzin przed turniejem, wszystkie wolne miejsca zostały zajęte, co dało aż 512 drużyn, czyli aż 2560 graczy. Oznacza to, że projekty skierowane do społeczności niekoniecznie profesjonalnej, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Pasha Gaming School 5v5 by Łomża pokazała, że turnieje amatorskie są wciąż pewną niszą w Polsce. W rozgrywkach zorganizowanych przez ekipę Pasha Gaming School wzięło udział cała masa niedzielnych graczy, którzy postawili przede wszystkim na dobrą zabawę i emocje związane z możliwością wspinania się na dalsze szczeble drabinki.

Duże zainteresowanie rozgrywkami można było zobaczyć również w social media. Posty związane z rozgrywkami, w ciągu ostatnich kilku dni wyrobiły ponad ćwierć miliona zasięgu, a informację dotyczącą Pasha Gaming School 5v5 by Łomża wyświetlono prawie 50.000 razy na samej platformie Faceit.

Najlepszą drużyną turnieju okazało się mplcp, które w finałowym pojedynku ograło DrunkEAD. Zwycięzcy na swojej drodze musieli pokonać łącznie aż dziewięć drużyn, więc w pełni zasłużyli na główną nagrodę w postaci 1000 złotych. Dodatkowo w ramach nagrody dla najbardziej wyróżniającego się zawodnika, zaproszono Maksa „Maku” Wrześniewskiego do klasy PRO, gdzie będzie mógł na co dzień rywalizować z najlepszymi polskimi zawodnikami CS:GO.

Pasha Gaming School 5v5 by Łomża

Komentarze

Scroll to top