Hearthstone

Podsumowanie kwalifikacji do HS Masters Tour w Bukareszcie!

 

Dzisiaj w nocy zakończył się ostatni turniej kwalifikacyjny do Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie, które odbędzie się w dniach 18-20 października. Awans wywalczyło sobie aż 14 Polaków!

W nocy zakończył się 120 turniej kwalifikacyjny, co oznacza że poznaliśmy już wszystkich graczy, którzy wezmą udział w turnieju w Bukareszcie. Przed ostatnim weekendem aż 12 Polaków miało zapewniony udział. W ten weekend do tego grona dołączyło jeszcze dwóch naszych rodaków: matff i Regnatorex (Plantax)!

W sobotę w turnieju numer 109, rozgrywanym w formacie swiss na serwerze azjatyckim, matff (grający Cyclone Magem) zdołał awansować do najlepszej 8 z wynikiem 7:1. W ćwierćfinale zmierzył się z graczem o nicku 양봉꾼 (który grał Tempo Roguem) i pokonał go 2:1. W półfinale czekał już na niego inny Polak, Zavada ( ten turniej rozgrywał Bomb Warriorem). W tym bratobóczym pojedynku lepszym okazał się matff, który wygrał cały mecz 2:0 i tym samym zapewnił sobie awans do Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie.

 

Tego samego dnia w turnieju numer 113, rozgrywanym również w swissie, ale tym razem na serwerze amerykańskim, udział w październikowym turnieju zapewnił sobie Regnatorex (Plantax, który grał Bommb Warriorem). Do najlepszej 8 awansował z wynikiem 7:1, a następnie w ćwierćfinale pokonał gracza o nicku Zananananan (grającego Tempo Roguem) wynikiem 2:1, a w półfinale okazał się lepszy od N0lana (który również grał Bomb Warriorem) i tym samym wywalczył sobie awans do HS Masters Tour w Bukareszcie!

 

Podsumowując: Awans do HS Masters Tour w Bukareszcie wywalczyła sobie rekordowa liczba Polaków, bo aż 14! Dodatkowo wielu naszych rodaków przynajmniej raz znalazło się w Top 8, a byli to: Amyks (3 razy), Bebenek (1 raz), Cules_17 (kwalifikacja), DamaneksH (2 razy), Dawido (3 razy), fearsyndrome (kwalifikacja), J4kubb1 (3 razy+ kwalifikacja), jwrobel (1 raz), Konrad (1 raz), KPDplay (1 raz), Majkel (2 razy), matff (4 razy+ kwalifikacja), Mikolop (1 raz), Moluk (1 raz+ kwalifikacja), oki91 (kwalifikacja), Regnatorex (kwalifikacja), Saneezy (kwalifikacja), Sevel (kwalifikacja), Sieran (kwalifikacja), Skorek (1 raz+ kwalifikacja), SzczwanyDaro (kwalifikacja), Xeno (2 razy+ kwalifikacja), YOTKA (1 raz) i Zavada (3 razy). Gratulacje dla wszystkich zawodników!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top