Hearthstone

Podsumowanie kwalifikacji do HS Master Tour w Arlington!

 

W niedzielę w godzinach wieczornych zakończył się ostatni turniej kwalifikacyjny do HS Master Tour Arlington, co oznacza, że poznaliśmy już prawie wszystkich uczestników tego turnieju! W tym gronie znalazło się aż 7 Polaków!

W ostatni weekend do grona 6 naszych rodaków, którzy mieli już zapewniony awans, dołączył Innovation! Udało mu się zwyciężyć w turnieju numer 115, a taliami jakie wybrał na ten turniej były Quest Druid, Aggro Overload Shaman i Highlander Secret Hunter. Bardzo szybko udało mu się dojść do najlepszej 8 całego turnieju, gdzie w ćwierćfinale czekał na niego CaraCute, który cały turniej rozgrywał Quest Shamanem, Aggro Roguem i Highlander Secret Hunterem. Meczyk był bardzo wyrównany, ale na szczęście zakończył się zwycięstwem Innovationa wynikiem 2:1! Kolejnym jego przeciwnikiem był gracz o nicku NoHandsGamer. Jego taliami były: OTK Shirvallah Paladin, Quest Druid i Quest Shaman. Nasz reprezentant nie miał żadnych problemów w tym spotkaniu i wygrał 2:0. W finale czekał już na niego Flidow, który w tym turnieju grał bardzo agresywnym lineupem: Aggro Overload Shamanem, Tempo Nomi Roguem i Aggro Warriorem. Jednak reprezentant Stanów Zjednoczonych nie był wyzwaniem dla Innovationa i został zdominowany. Tym samym Innovation dołączył do A83650 i reszty naszych reprezentantów, którzy wywalczyli awans do styczniowego turnieju w Teksasie.

 

Lineup Innovationa:

 

 

Podsumowanie

Podsumowując, aż 7 Polaków zdołało wywalczyć sobie awans do HS Master Tour Arlington – 6 poprzez zwycięstwo w kwalifikacjach i 1 zawodnik poprzez sukcesy w pozostałych turniejach rangi Master Tour. Jest to dobry wynik jak na tak małe zainteresowanie kwalifikacjami do tego turnieju (około 15 graczy brało udział regularnie w tych turniejach). Dla porównania, w kwalifikacjach HS Master Tour Bucharest liczba ta wynosiła od 35 do 40 zawodników. Ale mimo mniejszej frekwencji, wielu graczy z naszego kraju przynajmniej raz zameldowało się w Top 8 jednego z turniejów!

Poniżej znajduje się pełna lista: matff (kwalifikacja), Mikolop (1 raz), Mikro (1 raz), Moluk (kwalifikacja), OlafMajster (1 raz), ph11Collins (2 razy), PięknyTygrys (1 raz), Rico21 (1 raz), Robert228 (1 raz), tomciobo (1 raz), WatchMyBurst (1 raz), Yaraki (2 razy), Ynek972 (1 raz), Zbyszko1 (1 raz), zoska107 (kwalifikacja), Amyks (1 raz), Cancerix (1 raz), fearsyndrome (kwalifikacja), Innovation (kwalifikacja), Intro (kwalifikacja), J4kubb (3 razy), Jasiek 862 (1 raz), Kapucha (1 raz), Klaper (2 razy). Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, gdyż osiągnięcie przynajmniej raz Top 8 wymaga sporej dawki umiejętności i szczęścia. Oby taka forma dopisywała im w kolejnych kwalifikacjach i turniejach z serii HS Master Tour!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top