NIEUDANY DEBIUT DYCHY!

Kinguin notuje nieudany występ na WePlay! Lock and load!

Mecz otwarcia przeciwko pro100 miał nam udowodnić, że wybór dychy do głównego składu nie był przypadkiem. Spotkanie od samego początku było dość jednostronne, gdzie Kinguin nie miało zbyt wiele do powiedzenia. Ekipa TaZa nie zdołała wyjść poza barierę trzech punktów!

Rozgrywki miały miejsce na mapie de_cache. Pingwiny rozpoczęły po stronie atakującej i to właśnie tutaj zdobyli swoje honorowe trzy oczka. Pierwsza połowa nie była zbyt emocjonująca i zakończyła się rezultatem 12:3. Po zamianie stron nic się nie zmieniło, pro100 dokończyło dzieło zniszczenia- deklasując przeciwnika 16:3.

Już za kilka minut będziemy świadkami drugiego spotkania otwierającego grupę B, gdzie na przeciwko siebie staną dwie dobrze znane organizacje- Virtus.pro, Gambit. Trzymajmy kciuki za polaków i miejmy nadzieję, że pokażą na co ich stać.