Counter Strike

mhL na ławce x-kom AGO!

 

Informacje, które pojewiły się kilka minut temu w Internecie, znalazły swoje potwierdzinie. Miłosz mhL Knasiak został odsunięty od składu Jastrzębi na czas nieokreślony.

Pierwsze plotki pojawiły się koło godziny 19:00, wtedy na Twitterowym profilu Polish Leaks pojawiła się wiadomość, o tym że jest to decyja zawodnika.

Kilka minut po tym, włodarze x-kom AGO ogłosili, że była to decyjza sztabu trenerskiego. Ciężko byłoby sobie wyobraźić, że powód odsunięcia Miłosza od składu, był spowodowany słabą dyspozycją zawodnika.

Jednakże, sprawa może mieć drugie dno. Jak informuje Eweszło, powodem wylądowania mhLa, po prostu może być brak chęci gry z Lemanem w jednym składzie.

Według naszych źródeł, powodem tego może być brak chęci wspólnej gry z Lemanem. Między graczami miało nawet dochodzić do licznych kłótni.

https://eweszlo.pl/post/mhl_laduje_na_lawce_x_kom_ago

Jeśli, wieść ta jest prawdziwa, na ten moment cięzko będzie sobie wyobrazić powrót Knasiaka do składu. Dlatego, na chwilę obecną rolę snajpera będzie odgrywać Damin Furlan Kisłowki. Uzupełnieniem składu będzie 16-sto letni Maciej F1KU Miklas.

Przypomnijmy, że już jutro startują ostatnie otwarte kwalifikacje do Minora. Wprowadzenie kogoś innego do składu, mogłoby spowodować znaczne zmniejszenie szans na awans.

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top