Hearthstone

Matff kolejnym uczestnikiem HS Masters Tour Arlington!

 

Już 3 Polaków ma zapewniony udział w Hearthstone Masters Tour Arlington! Do Moluka i A83650 w miniony weekend dołączył Matff!             

Kwalifikacje do HS Masters Tour Arlington trwają w najlepsze. Po blisko miesiącu zmagań wielu graczy zapewniło już sobie udział w styczniowym turnieju. W niedzielę ta sztuka udała się Mateuszowi Pytce, znanemu pod nickiem Matff! Poniżej zobaczycie talie jakich używał!

 

 

Kwalifikacje numer 57 rozpoczął od pojedynku z innym Polakiem, Ynekiem, którego gładko pokonał 2:0. Kolejnym jego przeciwnikiem był Yas, który w tym turnieju grał bardzo agresywnymi taliami: Quest Hunter, Zoo Warlock i OTK Shirvallah Paladin. Jednak on też nie sprostał polskiemu zawodnikowi i przegrał 0:2 W 3 rundzie Matff stawił czoła kolejnemu graczowi z agresywnym lineupem, KingofRingx3, ale nasz reprezentant bez najmniejszych problemów przeszedł do kolejnego etapu.

Kolejne spotkania kończyły się takim samym scenariuszem: zwycięstwem Matffa bez straty punktu lub z tylko jedną przegraną partią. Prawdziwe wyzwanie czekało na niego w finale: był to pojedynek z Thomas Zimmerem, bardzej znanym jako Sintolol! Obydwaj zawodnicy mieli bardzo podobne talie, jedyną różnicą była talia Shamana: Matff grał Quest Shamanem, a Sintolol Aggro Overload Shamanem. Panowie nie chcieli dać za wygraną, raz jeden, raz drugi zdobywał przewagę, ale to Matffowi udało się wygrać wynikiem 2:1 i tym samym zapewnić sobie awans do HS Masters Tour Arlington!

Lineup Sintolola:

blank

 

 

Kwalifikacje potrwają do 24 listopada, ale nie jest to jedyny sposób aby wywalczyć sobie awans. Dodatkową możliwością jest zajęcie miejsca w najlepszej 16 legendy na jednym z trzech serwerów w sezonie październikowym lub listopadowym.

Mam nadzieję, że jeszcze przynajmniej 3 Polaków wywalczy awans do amerykańskiego Arlington. Ale jak będzie? To już czas pokaże!

               

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top