Counter Strike

KUBIK WRAZ Z HAXEM SKOMENTUJĄ MECZE NA ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR!

 

Pierwsza edycja turnieju Łomża Zero Esport Tour, która odbędzie się w Poznaniu zbliża się do nas wielkimi krokami. Najlepsze drużyny z eliminacji online zajęły swoje miejsca i cierpliwie czekają na wtorek, aby rozegrać swoje pierwsze spotkania. Turniej nie byłby jednak tym samym bez duetu komentatorskiego. Jako widzowie mamy szczęście, bowiem organizatorzy postarali się o naprawdę rozpoznawalne i zdolne osoby.

 

KUBA ‘KUBIK’ KUBIAK

Tego Pana zna wielu sympatyków CS:GO. KubiK jest najbardziej rozpoznawalnym analitykiem w Polsce i z pewnością jego doświadczenie przyda się na turnieju, gdy przyjdzie mu złamać taktyki poszczególnych drużyn. Świetnie będzie zobaczyć tak znaną i umiejętną osobę w jej żywiole!

 

MATEUSZ ‘HAX’ OGONOWSKI

Człowiek z talentem mówcy. W swojej karierze komentował niejedno spotkanie i dobrze wie jak zainteresować swoich widzów w każdej sytuacji. Potrafi błyskotliwie opisać każde wydarzenie na mapie i przyciągnąć uwagę kibiców. Nawet osoba, która po raz pierwszy zetknie się ze światem esportu, już po chwili pokocha CS:GO!

 

Duo komentatorskie wygląda wyśmienicie. Same drużyny również stoją na wysokim poziomie. Teraz pozostało nam skreślać kartki w kalendarzu i czekać na emocjonujące starcia okraszone świetnym komentarzem!

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top