Counter Strike Poradniki

Komenda na WH w CS GO | Jak włączyć legalny Wallhack

 

W tym krótkim poradniku dowiesz się jaka jest komenda na wh w CS:GO. Komenda działa w trybie cheatów (sv_cheats 1) na serwerze na boty, bądź serwerze społeczności, gdy gramy np. ze znajomymi. WH w grze pozwala na widzenie przez ściany, co umożliwia graczom dostrzeżenie przeciwników przez przeszkody. Jest to zazwyczaj nielegalne i jest surowo karane przez systemy antycheatowe, takie jak VAC. Jest jednak legalny sposób na używanie pewnego rodzaju WH, ale działa to tylko na boty w trybie offline.

Komenda na WH

Aby włączyć legalnego wallhacka w CS:GO wystarczy wejść w konsolę i wpisać dwie proste komendy:
sv_cheats 1– Odpala możliwość używania komend ułatwiających rozgrywkę
r_drawothermodels 2 – Odpala legalnego WH na botach w CS:GO.

Jak wyłączyć WallHacka?

Jest to również bardzo proste, wystarczy zamienić końcówkę ostatniej komendy na 1 i wpisać ją w konsolę:
r_drawothermodels 1 – Wyłącza legalnego WH na botach w CS:GO

komenda na wh

Czy mogę za to dostać VAC bana?

Absolutnie nie! Komendy na wh nie da rady użyć w meczach turniejowych na serwerach Valve, więc nie ma możliwości otrzymania bana. Nie ingerujesz także w pliki gry co sprawia, że komenda na wh cs go jest w 100% bezpieczna i nie możesz za jej użycie zostać zbanowanym. Jednak pamiętaj, że jeśli spodoba ci się komenda na wallhack w csgo to nie warto pobierać prawdziwych cheatów.

Wallhack to oszustwo, które pozwala graczom widzieć przez ściany. Daje to nieuczciwą przewagę, ponieważ gracz używający WH może z łatwością zlokalizować przeciwników, co w normalnej grze byłoby niemożliwe. Jest to jednak sprzeczne z zasadami fair play i może prowadzić do nałożenia na gracza banów, ograniczeń lub nawet trwałego usunięcia z gry.

Jak włączyć konsole w CSGO?

Aby włączyć konsolę musisz ją pierwsze odblokować w ustawieniach gry. Wystarczy zmienić tą opcję na tak:

konsola cs go

Konsolę odpala się przyciskiem tyldy (~) znajdującym się w lewym górnym rogu klawiatury pod przyciskiem ESC i nad TAB. Wallhack cs go komenda to prosty sposób na dodatkową zabawę w grze. W ten sposób możemy być najlepsi w grze!

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top