Counter Strike

BEZ NIESPODZIANKI W PIERWSZYM MECZU IBP MASTERS 2019!

 

W pierwszym meczu I BUY POWER MASTERS 2019 na mapie DUST 2 mierzyły się ze sobą drużyny Astralis oraz Complexity. Zwycięsko z tego starcia wyszli Duńczycy, którzy pokonali N0thinga i spółke 16:3

Od początku spotkania było widać dominację ze strony Astralis. Device i spółka wygrali 7 rund z rzędu po stronie CT i prowadzili 7:0. Zawodnicy Complexity byli totalnie bezradni, po za 6 rundą w której Rickehowi zabrakło sekundy by wygrać rundę dla swojej drużyny. Pierwszą runde zawodnicy Complexity zdobyli dopiero w 9 rundzie. Jednak 10 runda wpadła już na konto Duńczyków, głównie dzięki Xyp9xowi który zabił 3 przeciwników na Longu. W następnej rundzie zawodnicy Complexity rozgrywali rundę Force, posiadali w ekwipunku 4 deagle i AWP. Słabe wyposażenie nie przeszkodziło Amerykanom w zdobyciu 2 rundy i wyczyszczenie stanu konta Duńczyków. W 12 rundzie to Astralis musiało grać rundę Eco, jednak Gla1ve i Xyp9x perfekcyjnie obronili bombsite A i Astralis mogło cieszyć się posiadaniem 10 punktów na swoim koncie. Następne 3 rundy również wpadły na konto Magiska i spółki i do przerwy Duńczycy prowadzili 13:2!

 

Druga pistoletówka wpadła na konto Complexity. Natychmiastowo odpowiedzieli jednak Duńczycy, którzy do rundy nr. 17 przystąpili grając Force'a. Chwilę pózniej na tablicy wyników widniał wynik 16:3 i Astralis wygrało swój pierwszy mecz na IBP Masters 2019!

 

Świetne spotkanie rozegrał Magisk, który zdobył aż 20 zabójstw przy tylko 5 zgonach!

 

Podobny obraz

Komentarze

Scroll to top