Counter Strike Poradniki

Komenda na AimBota w CSGO

 

Aimbot to program, który ułatwia strzelanie w CSGO. Ustawia on automatycznie celownik na głowie przeciwnika przez to osoba, która oszukuje posiada znaczną przewagę nad przeciwnikiem. W CS:GO istnieje komenda na aimbota, która umożliwia pobawienie się tym ustawieniem na serwerze z botami. Jaka jest komenda na aimbota w cs go?

Komenda na aimbota cs go

Komenda którą przedstawimy działa tylko na serwerach z botami, bądź takimi, na których masz dostęp do admina (rcon). Jak właczyć aimbota w csgo?

Po wejściu na serwer z botami należy włączyć tryb cheatów komendą: sv_cheats 1.

Zobacz też: Komendy na więcej FPS w CS:GO w 2020!

Następnie trzeba wpisać komendę na aimbota w csgo: ent_fire cs_bot AddOutput "ModelScale 0". Od teraz nasze strzały trafiają w głowy przeciwników. I to wszystko, śmiało możesz przetestować to na serwerze z botami, nie dostaniesz za to VAC Bana. W trybie turniejowym ta komenda nie zadziała, więc spokojnie można się nią bawić.

Dla lepszego efektu możemy użyć jeszcze komendy r_drawothermodels 2, gdyż efektem ubocznym tego „aimu” jest ukrycie części modelu postaci.

Poniżej znajdziesz film nagrany przez twórcę z Portugalii prezentujący działanie tej komendy:

Darmowe cheaty do CSGO

Komenda ta jest swego rodzaju darmowym niewykrywalnym cheatem do CSGO. Możemy poczuć się przez chwilę jak nasz Rosyjski przyjaciel z przeciwnej drużyny, który odpala prawdziwe cheaty po przegraniu kilku rund w meczu turniejowym. Jeśli trafiłeś tutaj szukając cheatów do CSGO to pamiętaj, że nie warto 🙂 Ochłoń i graj uczciwie i postaraj się nie psuć rozgrywki innym graczom!

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top