Counter Strike Poradniki

Komendy na więcej FPS w CS:GO w 2020!

 

W tym poradniku przedstawię wam wszystkie komendy na więcej fps w CSGO w 2020 roku. Co zrobić, żeby było więcej FPS w CS GO? Opcji jest mnóstwo, warto zacząć od zmniejszenia ustawień graficznych w grze. Później możemy skorzystać z parametrów startowych: Podstawowe parametry startowe w CS:GO. Poniżej przedstawiamy wszystkie sposoby na zwiększenie FPS w CS:GO.

Ustawienia gry

Zmniejsz ustawienia grafiki w grze, główną rolę odgrywają tutaj tekstury, cienie oraz rozdzielczość. Im mniejsza rozdzielczość, tym więcej FPS w CS:GO.

Wpisz odpowiednie komendy startowe podane w tym poradniku: Podstawowe parametry startowe w CS:GO.

Warto zajrzeć również tutaj jeśli masz kartą Nvidia: Jak ustawić sterowniki Nvidia pod większą ilość FPS w grach?.

Pamiętaj, że FPS’y zależą od twojego sprzętu, nie da się ich podwoić jedynie komendami. Komendy pozwolą na zmiejszenie lagów na twoim komputerze i tym samym zwiększenie FPSów o kilkanaście procent.

Ogarnij swój komputer

Twój komputer może po prostu zamulać. Postaraj się wyczyścić zbędne pliki i zwiększyć wolne miejsce na dysku. Możesz także przeskanować swój komputer antywirusem i przykładowo narzędziem ADWCleaner, które usuwa niechciane „robaki”, czyli programy wyświetlające niechciane reklamy. Warto wspomnieć również o fizycznym wyczyszczeniu części komputera. Kurz w obudowie powoduje zwiększoną temperaturę, przez co komponenty mogą nie pracować z pełną mocą. Wymiana pasty termoprzewodzącej i oczyszczenie wentylatorów z kurzu nie zaszkodzi, a zawsze pomoże.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top