Hearthstone

Kolejni Polacy z awansem do Hearthstone Masters Tour!

 

10 Polaków ma zapewniony awans do Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie! W miniony weekend ta sztuka udała się Xeno, Molukowi i Sevelovi!

 

W kwalifikacjach numer 61 (rozgrywanych w formacie szwajcarskim) Xeno, grający Control Warriorem awansował do top 8 z wynikiem 7:1. W ćwierćfinale udało mu się pokonać gracza o nicku 샹하이 (Syanghai, który grał Bomb Warriorem), a w półfinale okazał się lepszy od Vola (który również grał Control Warriorem). Tym samym zobaczymy go w Bukareszcie!

 

Tego samego dnia w kwalifikacjach numer 62, rozgrywanych na serwerze europejskim w formacie szwajcarskim, Moluk (który rozgrywał ten turniej Mech Hunterem) po wielu ciężkich pojedynkach awansował do najlepszej 8 z wynikiem 7:1. W ćwierćfinale stawił czoła graczowi o nicku nadavt (który w tym turnieju grał Token Druidem), a następnie w półfinale pokonał Gunzerkera (grającego Cyclone Magem). W top 8 tego turnieju znalazł się również drugi z naszych reprezentantów, Zavada (który grał Bomb Warriorem), ale uległ w ćwierćfinale wcześniej wspomnianemu Gunzerkerowi. Dla Zavady był to drugi turniej, w którym zameldował się w najlepszej 8!

 

W sobotę w turnieju numer 67, rozgrywanym w formacie drabinki Single-elimination, Sevel (grający Cyclone Magem) również wywalczył awans do październikowego Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie. W ćwierćfinale pokonał Curseda (który grał Mech Hunterem), a w półfinale okazał się lepszy od Lorda Xenarotha (który w tym turnieju używał Bomb Warriora)!

blank

Do końca kwalifikacji zostały jeszcze 3 tygodnie. Czy któryś z naszych reprezentantów zdoła wywalczyć awans do październikowego turnieju? O tym przekonamy się już niedługo!

źródło: battlefy.com

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top