Counter Strike

Kinguin TOP1 czyli aktualizacja rankingu HLTV!

 

Wczoraj został zaktualizowany ranking drużyn na hltv, jesteśmy świeżo po pierwszej fazie majora faceit oraz turnieju DreamHack, więc ranking zawiera naprawdę dużo znaczących zmian, z którymi warto się zapoznać!

 

Na podium nic się nie zmieniło, dalej prowadzi Astralis mając na swoim koncie aż 1000 punktów! Na 4 pozycję awansowało mousesports, zobaczymy czy dalsza faza majora pozwoli im awansować dalej, być może zaatakują Liquid, które niezmiennie jest na trzeciej pozycji. Dobry występ ENCE na DreamHacku pozwolił im awansować o 5 pozycji w górę.

 

 

Wielkim zaskoczeniem dla nas wszystkich jest awans Vega Squadron, awansowali aż o 195 pozycji w górę zajmując teraz 16 lokatę, czyli tuż przed Kinugin! Kinguin? Tak! To oni są teraz najlepszą Polską druzyną wg. hltv!

Zwycięztwo na wielkim turnieju oraz fatalny występ Virtus.Pro pozwolił im wyprzedzić Pashe i spółkę aż o 9 pozycji i tym samym uplasować się na 17 lokacie.

Virtusi po odpadnięciu z pierwszej fazy majora spadli na 26 miejsce, jednak spadek ago pozwolił im utrzymać drugą Polską lokatę. AGO spadło na 27 pozycję tym samym zamykają Polskie podium w rankingu hltv

 

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top