Counter Strike

Jak znaleźć idealną drużynę do gry?

 

Pewnie wielu z Was grając w Counter Strike’a, League of Legends lub inne tytuły online spotkało się z koszmarem jakim są słabi, toksyczni lub trollujący gracze. Tak jak każdy się z tym zetknął, tak każdy chciałby ich uniknąć i znaleźć dla siebie drużynę idealną. Dzisiaj przedstawię kilka sposobów, dzięki którym może się Wam to udać.

1. FACEIT

Popularna platforma, zrzeszająca społeczności gier online. Ludzie, którzy tam grają są na ogół bardziej rozgarnięci niż przeciętny człowiek na zwykłym matchmakeingu. Jest to dobra okazja, aby poznać nowe osoby, które mogą zostać naszymi kompanami w zdobywaniu rangi na dłuższy czas.

2. Strona dreamteam.gg (dotyczy tylko CS:GO)

Na tej stronie każdy z użytkowników tworzy własny profil gracza, podpinając przy okazji swoje konto Steam. System gromadzi nasze statystyki z gry takie jak średnia zabójstw w stosunku do śmierci, ranga, procent headshotów oraz pokazuje opinie innych graczy o naszym stylu gry. Każdy może założyć również profil drużyny i rekrutować do niej osoby korzystające se strony. Całość wzbogacona jest o filtry, umożliwiające wyszukanie ludzi o określonej randze, podejściu do gry, języku, w którym mówi czy nawet wieku.

3. Facebook

Niby najbardziej oczywista opcja, ale stosunkowo mało osób korzysta z tej możliwości. Powstają najróżniejsze grupy, strony, na których ludzie szukają towarzyszy do gry. Nie gwarantuje to Wam dobrania się z kimś idealnym, ale zwiększa szansę na to.

4. Po prostu graj…

Jeśli nic nie pomoże, to po prostu graj. Metodą porażek i zwycięstw, znajdziesz dobrych teammate’ów. Zgadacie się po meczu i zagracie parę gierek. Zgarniecie po drodze cenne doświadczenie, opanujecie antystresowe metody oddychania i wybijecie litry herbat uspokajających.

Komentarze

Scroll to top