Counter Strike

NOWA OPERACJA W CS:GO! Nowe kosy bronie mapy i o wiele wiele więcej!

 

Przedstawiamy nową operację – Operation Shattered Web, w której znajdziecie skiny do postaci, 4 nowe kolekcje broni czyli multum skinów, misje i wiele więcej. Po ponad dwurocznej przerwie od operacji Valve zaprezentowało nam multum rzeczy!

 

Operacja Shattered Web jest przebustką bitewną, które polega na zdobywaniu gwiazdek. Gwiazdki zdobywamy wykonując dedykowane misje, a pozwalają one odblokować specjalne nagrody! Każda nagroda ma swój próg gwiazdek potrzebnych do jej odblokowania. Gwiazdki możesz także dokupić. Przebustka operacji kosztuje aż 57zł, ale pozwala zdobyć ogromną ilość nagród!

 

Jak uzyskać gwiazdki operacji?

Gwiazdy Operacji są zdobywane za wykonanie misji na tygodniowej karcie misji i można je kupić w grze. Każda cotygodniowa karta misji zapewnia maksymalnie sześć gwiazdek (z wyjątkiem pierwszego tygodnia, który ma dziesięć gwiazdek) – nie musisz ukończyć wszystkich misji, aby maksymalnie wykorzystać swój czas. Za ukończenie misji możesz zdobyć do 100 gwiazdek (tyle, aby zdobyć wszystkie nagrody na torze).

 

Operacja wprowadza do gry nowe kolekcje broni nordyckiej, St. Marc, kanałów i Shattered Web. Do gry dodane zostały 4 nowe noże, które dropią ze skrzynki Shattered Web:

 

 

 

 

Każdego tygodnia otrzymujesz nową kartę misji zawierającą 6 nie nakładających się misji, które można wykonać w dowolnej kolejności. Wykonuj misje i zdobywaj gwiazdki w swobodnej, konkurencyjnej, niebezpiecznej strefie, stróżu i nie tylko, aby ukończyć każdą kartę!

Nowe mapy!

Wykorzystaj jak najlepiej w misjach Flying Scoutsman w niskiej grawitacji na nowej placówce Lunar w Lunacy i walcz o ostatnie miejsce na całkowicie nowej mapie Danger Zone, Jungle, stworzonej przez społeczność. Są one również dostępne dla zwykłych gier losujących.

 

blank

 

[GAMEPLAY]

– Podwyższono cenę SG553 do 3000$, aby cena była bardziej zgodna z jego wartością.
– Obniżono cenę FAMASA i Galila o 200$ (odpowiednio kosztują teraz 2050$ i 1800$)
– Poprawiona w pełni automatyczna dokładność  rozrzutu FAMAS i Galil.

 

Obraz może zawierać: 3 osoby

blank

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top