Counter Strike

PASHA OPUSZCZA VIRTUS.PRO!

 

Jarosław 'pasha' Jarząbkowski oficjalnie opuszcza szeregi organizacji Virtus.pro! 

Jak poinformowała organizacja został zakończowy wieloletni kontrakt z legendą Polskiego CS'a – Jarosławem Jarząbkowskim. Pasha dołączył do Rosyjskiej organizacji wraz z Tazem, NEO, Snaxem i byalim, wtedy też wygrali po raz pierwszy i na razie jedyny turniej rangi Major podczas IEM Katowice. Podczas jego pobytu w Virtus.pro wraz z drużyną zdobył 11 tytułów oraz został 19. graczem 2013 roku i stanął na podium 2014 roku zdobywając miejsce trzecie.

 

Słówa Romana Dvoryakina, generalnego menadżera VP:

“Dzisiaj żegnamy się z niepodważalną esportową legendą. PashaBiceps spełniał ważną rolę w dominacji VP w Europie, oraz regionie CIS, i zawsze będziemy mu za to wdzięczni. Szanuję jego decyzję w chęci podejmowania nowych doświadczeń i chciałbym życzyć jemu i jego rodzinie wszystkiego co najlepsze w nadchodzącej przyszłości. To był honor i przywilej pracować z Tobą”

 

Wypowiedź pashy:

“Virtus.pro było moim domem przez wiele lat, ale nadszedł czas na ruszenie w dalszą drogę i podjęcie nowych kroków. Dziękuję wszystkim i życzę powodzenia nowym chłopakom. Zrobię sobie krótką przerwę, ale Papito wróci jak Terminator – lepszy i silniejszy”

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top