Biznes

Jak zarabiać na graniu w gry? Odpowiedź jest prosta!

 

Gry komputerowe już na stałe wpisały się w schemat życia codziennego wielu osób. Według najnowszych danych raportu GlobalCollect i Newzoo w gry gra około 1,8 miliarda osób.  Trudno się dziwić, ponieważ są one jednymi z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. Dzięki nim można się łatwo zrelaksować, jak również poprawić swoją spostrzegawczość oraz kreatywność. Osoby, które grają w gry są bardziej zwinne i potrafią szybciej podjąć trudne decyzje. Dla przykładu zauważono, że chirurdzy używający laparoskopii, zwykle operują 27 proc. szybciej, popełniając 37 proc. mniej błędów, jeśli grają w gry wideo średnio trzy godziny w tygodniu, w porównaniu z chirurgami, którzy rzadko z nie korzystają. Do tego jeszcze częste granie w gry poprawia pamięć, co zapobiega pojawieniu się demencji.

Zarabianie na hobby, czyli jak połączyć pasję z pracą

Jak widzimy granie w gry ma swoje plusy, dlatego duża część osób traktuje je jako hobby. Skoro tutaj jesteś to na pewno zaliczasz się do jednej z tych osób i chciałbyś dowiedzieć się jak zarobić na swojej pasji. Oprócz tego będziesz mógł również przetestować najnowsze inne gry, oczywiście dostając za to pewną nagrodę. Ale pytanie brzmi, jak się za to zabrać? Już śpieszę z odpowiedzią.

Z pomocą przychodzi nam strona bananki.pl, dzięki której będziemy mogli zarabiać na naszym hobby.  Aby to zrobić, najpierw musimy założyć darmowe konto, a następnie wybrać grę z listy. Czasami wymagane jest pobranie gry. Następnie trzeba wykonać zadania, których treść będzie nam podana. Ważne jest, aby wpisać dobry nick, jaki będziemy mieli w grze. Po wykonaniu zadania czasami potrzebne jest wysłanie potwierdzenia w postaci screenów. Oczywiście wszystko jest bardzo dokładnie opisane. Przykładowo dla Roblox musimy przygotować film video lub artykuł dla tej gry. Może to być recenzja, poradnik lub tutorial. Przygotowany przez nas materiał przesyłamy do sprawdzenia, a następnie czekamy na nagrodę. Są nią tak zwane bananki, które możemy wymienić na rozmaite nagrody, takie jak skiny do CS:GO, pieniądze do portfela Steam lub Amazon, a także zupełnie nowe gry.

blank

Strona bananki.pl jest to świetna inicjatywa dla osób, które uwielbiają grać i testować nowe gry, ponieważ dzięki swojej pasji mogą otrzymać niesamowite nagrody. Jedynie czego potrzeba to trochę wolnego czasu oraz chęci, aby móc w łatwy sposób zarabiać na tym co bardzo się lubi.

Komentarze

Scroll to top