League Of Legends

Ile wydałem na Lola? Jak to sprawdzić?

 

Gra w Lige Legend jest w pełni darmowa, jednak tak jak w każdej grze możemy zakupić skiny do postaci, wardów etc. Ile wydałem na Lola? Skiny oczywiście nie wnoszą nic do gry, są to tylko efekty wizualne. Niektórzy uważają, że niektóre skiny sprawiają, że skille są niewidoczne. Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, w której jakiś skin bardzo utrudniał rozgrywkę. Jak sprawdzić ile wydałem na lola? Odpowiedź w tekście poniżej!

Od jakiegoś czasu RIOT, dodał możliwość darmowego pozyskania skinów poprzez warsztat hextech. Lecz szczególnie starsi gracze na pewno pamiętają czasy doładowywania nieskończonej ilości Riot Pointsów i kupowania na przecenie nowych skinów.

Wydawca dodał możliwość sprawdzenia jak dużo pieniędzy wpłaciliśmy na swoje konto w lolu. Sprawdzenie tego jest bardzo proste, szczegóły znajdziesz poniżej.

Ile wydałem na Lola?

Aby sprawdzić ile pieniędzy wydaliśmy na Lola wystarczy:

  • Wejść w ten LINK na stronie Riotu
  • Zalogować się
  • Wynik pojawi się na grafice
Ile wydałem na lola

Przed sprawdzeniem kwoty zastanówcie się dobrze czy chcecie poznać prawdę, o tym jak dużą kwotę przeznaczyliście na zmianę wyglądu postaci, gdyż czasem możemy się mocno zdziwić.

Komentarze

Scroll to top