Hearthstone

Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie – przydatne informacje!

 

Już dzisiaj ruszają ostatnie zawody z cyklu Hearthstone Masters Tour! Tym razem najlepsi gracze świata zmierzą się w Studiu PGL w Bukareszcie!
Najważniejsze informacje
Ostatniej turniej w tym roku z cyklu Hearthstone Masters Tour rozpocznie się już dzisiaj, 18 października o godzinie 8. Gracze zmierzą się w 9 rundach swissa, a najlepsza 8 zawalczy w drabince single-elimination. Formatem, w jakim będzie rozgrywany ten turniej jest Conquest bo5 z jednym banem. Warto przypomnieć, że wszyscy uczestnicy, którzy uzyskają wynik conajmniej 7:2 w swissie, mają zapewniony udział w pierwszym turnieju Hearthstone Masters Tour w Arlington. W turnieju weźmie udział aż 14 Polaków, a całość na swoim kanale skomentuje Cezary BlackFireIce Cholewski!
Dla widzów
Dodatkowo powrócą Twitchy Dropy. Jeśli obejrzycie transmisję przez łącznie 3 godziny, to otrzymacie darmowy pakiet kart Wybawców z Uldum, a za oglądanie przez łącznie 6h dostaniecie kolejną paczkę kart. Ale to nie koniec: co godzinę będzie losowanych 1500 pakietów klasycznych wśród wszystkich widzów. Jak je zdobyć? Wystarczy połączyć swoje konto Twitch z kontem na platformie battle.net i oglądać jedną z oficjalnych transmisji, na przykład na kanale twitch.tv/PlayHearthstone.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top