Hearthstone

Hearthstone Masters Tour Seul – przydatne informacje!

 

16 sierpnia, czyli już jutro o godzinie 3:00 naszego czasu rozpocznie się drugi turniej z serii Hearthstone Masters Tour. Na starcie zobaczymy około 300 graczy, w tym 3 Polaków!

Już tej nocy rozpocznie się kolejny turniej Hearthstone Masters Tour. Tym razem najlepsi gracze, wyłonieni poprzez kwalifikacjie, zmierzą się ze sobą w Seulu! Na starcie zobaczymy 3 Polaków, a będą to: Kacper "A83650" Kwieciński, Michał "Xeno" Kaczorowski i Dawid "dawido" Florczyk. Turniej składa się z 8 rund swissa, a najlepsza ósemka zmierzy się w drabince single-elimination. Jeśli chodzi o format, to zawodnicy zagrają w specialiście.

 

Twitch Drops  

Dodatkowo na oficjalnych transmisjach czekają na nas Twitch Dropsy! Każda osoba, która łącznie obejrzy 6 godzin transmisji z tego turnieju otrzyma za darmo 2 pakiety kart z nowego rozszerzenia, a co godzinę trwania transmisji zostanie rozlosowanych 1500 pakietów klasycznych! Jak zapewnić sobie te pakiety? Wystarczy połączyć konto Twitch w ustawieniach z kontem Battle.net i oglądać jeden z oficjalnych kanałów Blizzarda, np. twitch.tv/PlayHearthstone (transmisja w języku angielskim). Oficjalna transmisja w języku polskim zostanie poprowadzona przez Cezarego "BlackFireIce" Cholewskiego na jego kanale twitch.tv/blackfireice.

 

Komu uda się zwyciężyć w tym turnieju i powiększyć swoje szanse na dostanie się do profesjonalnej ligi Grandmaster? Jak poradzą sobie Polacy? I co najważniejsze, jakie talie okażą się najlepsze? O tym przekonamy się już w ten weekend!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top