Inne

Grasz w gry online? Zacznij na tym zarabiać!

 

Szansa zarobienia dużych pieniędzy w grach online kusi niejednego miłośnika komputerów i konsoli. Obecnie Internet daje coraz większe możliwości w zakresie zarabiania online, w tym także poprzez granie w gry. Sprawdź, gdzie znajdują się największe pieniądze i w którą dziedzinę gamingu warto uderzyć, aby zrobić ze swojego hobby pełnoetatową pracę.
 

Zarabianie przez YouTube

Posiadanie swojego kanału o konkretnej grze jest obecnie jednym z najbardziej dochodowych zajęć. Gamerzy, którzy grają w konkretną grę, komentują ją poprzez kanał, a także zdradzają kluczowe wskazówki, mogą liczyć na ponadprzeciętny miesięczny dochód. Warunkiem jest jednak wysoka popularność kanału, co oznacza, że początki takiej kariery mogą nie przynieść zbyt wielkiego zysku. Ciekawie prowadzony kanał potrafi w krótkim czasie przyciągnąć ogromną liczbę fanów, co szybko objawi się w postaci realnych profitów.

Testowanie gier

Praca w roli testera gier to zajęcie na pełen etat, w dodatku całkiem dochodowe. Ofert pracy należy szukać bezpośrednio na stronach wydawców gier, w zakładce „Kariera” lub „Praca”. Tryb pracy nie należy jednak do najłatwiejszych. Wydawcy stawiają surowe kryteria, z którymi poradzić sobie mogą wytrawni gracze z doświadczeniem z dziedziny IT.

Prowadzenie bloga o grach

Zapaleni gracze często poszukują wskazówek lub przydatnych informacji dotyczących przejścia konkretnego etapu w grze. W takim wypadku prowadzenie bloga może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza jeżeli głównym jego tematem stanie się jedna z najpopularniejszych gier. Jeśli także jesteś fanem jakiejś gry i wiesz więcej niż pozostali, możesz prowadzić bloga w formie poradnika. Taka forma przekazu wiadomości z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem, co może przełożyć się na realne zyski.

Sprzedaż postaci i przedmiotów z gier

Ten rodzaj zarabiania zajmuje nieco więcej czasu. Dopracowanie postaci w grze czy poszukiwanie pożądanych przedmiotów może trwać nawet kilka tygodni, ponieważ tak zaprogramowany jest algorytm gry. Niemniej jednak na zakup postaci czy rzadkiego przedmiotu znajdzie się mnóstwo chętnych, którzy gotowi są zapłacić niemałą kwotę za to, by mieć w swojej kolekcji coś unikalnego.

Nagrody za granie w gry przez Internet

Pojęcie zarabiania na grach online dla każdego może oznaczać co innego. Jedni liczą na prawdziwą gotówkę, innych ucieszy nagroda otrzymana w wyniku uzbieranych punktów. Taki system działa w serwisie Gamehag.com, gdzie znajduje się mnóstwo ciekawych gier. Nagrody za granie w gry online z Gamehag.com można otrzymać, wymieniając zdobyte punkty. Twórcy serwisy przewidzieli tutaj całkiem korzystny zestaw nagród w postaci darmowych kodów i doładowań do gier, skiny, karty prezentowe, a nawet sprzęt dla graczy. Punkty zwane Kamieniami Dusz zdobywa się wykonując misje. Po zebraniu odpowiedniej ilości Kamieni można wymienić je na wybraną przez siebie nagrodę. Przyjemne z pożytecznym! Czy istnieje lepsze połączenie?

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top