Counter Strike

GAMBIT ORAZ AVANGAR W PLAYOFFACH CIS MINOR!

 

GAMBIT ORAZ AVANGAR W PLAYOFFACH CIS MINOR!

 

Faza grupowa CIS Minora już za nami! Znamy już pełen komplet drużyn, które będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony w ramach playoffów.

 

Gambit o godzinie 10:10 podjęło białoruskie Nemiga, przegrany z tego meczu żegnał się z turniejem. Rosyjski skład zgrabnie zakończył spotkanie wynikiem 2:0 na trainie- 16:9 oraz inferno, które mogło rozczarować kibiców, nie dostarczając wystarczająco dużo emocji- 16:4. W kolejnej rundzie czekało już Syman, które wygrało na swojej mapie- mirage`u wynikiem 16:7. Gambit nie zostało jednak dłużne, wyrównując stan meczu na dust2 kończąc mapę wygraną 16:2. Kluczową mapą okazał się być train, którego ekipa Dosi miała już przyjemność w tym dniu grać, tam też nie zawiedli pokazując swoją wyższość nad przeciwnikiem rezultatem 16:10.

 

AVANGAR przypadła krótsza ścieżka, ponieważ wczoraj wygrali jeden ze swoich meczy. Zawodnicy czekali do godziny 13:10, gdzie miał się odbyć mecz o wyjście z grupy. Na przeciwko kazachstańskiej drużyny stanęli zawodnicy z pro100, którzy wcześniej wyeliminowali Runtime wygrywając 2:1. Mecz okazał się być bardzo wyrównany, mimo to zakończył się wynikiem 2:0 dla AVANGAR. Inferno czyli mapa wybrana przez pro100 dała nam wiele emocji, kończąc się wynikiem 16:13. Zaraz po niej nastąpił dust2, który również trzymał nas w napięciu kończąc się rezultatem 16:12.

 

Już wieczorem poznamy nowe dwie drużyny, które zameldują się w playoffach Europejskiego Minora.

 

fot. Gambit Esports

Komentarze

Scroll to top