Counter Strike Poradniki

Komenda na pieniądze w CS GO

 

CSGO umożliwia wiele trybów rozgrywki. Zaczynając od standardowego meczu turniejowego idąc przez uproszczone, wyścigi zbrojeń aż po Danger Zone. Oprócz tego możemy grać również na swoich serwerach z botami lub znajomymi. Czasem jeśli chcemy się pobawić przydają się nam niestandardowe komendy do csgo. W tym krótkim poradniki przedstawię komendę na dodanie pieniędzy w csgo.

Komenda na pieniądze cs go

Komendę na pieniądze w CSGO możemy użyć tylko na serwerze z botami, bądź takim na którym mamy uprawnienia administratora (rcon). Istnieje jeszcze możliwość użycia tej komendy przez normalnego gracza jeśli serwer zezwala na cheaty.

Zobacz też: Komendy na więcej FPS w CS:GO w 2020!

Pierwsze co musimy zrobić to włączyć tryb „oszukiwania” komendą: sv_cheats 1.

Następnie należy wpisać komendę na pieniądze: impulse 101. Dokładnie ta komenda doda nam maksymalną ilość gotówki ustawioną przez serwer (domyślnie 16 tysięcy dolarów), pełne zdrowie oraz kamizelkę wraz z hełmem.

Jak zmienić limit pieniędzy w csgo? To bardzo proste, wystarczy wpisać komendę: mp_maxmoney 100000. Przez co 100000 należy zmienić na dowolną kwotę, którą chcemy ustawić jako maksymalną na serwerze.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top