CS:GO

G2 zwycięża w pojedynku z Fnatic i awansuje do wielkiego finału IEM Katowice 2020!

G2 zwycięża w trzy mapowym pojedynku z Fnatic i awansuje do wielkiego finału IEM Katowice 2020. Zmierzą się z wygranym meczu NaVi/Astralis. Czy mają szansę wznieść puchar i zgarnąć 250 tysięcy dolarów?

Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było wszystkich trzech map. Rozpoczęło się od Inferno wygranego przez G2, następnie Fnatic zgarnęło Dusta2. Na ostatniej mapie – de_train G2 wygrywało 9-6 po pierwszej połowie. Wygrana runda pistoletowa przybliżyła ich do zwycięstwa na tej mapie i w całym spotkaniu. Jest to kolejny świetny turniej w wykonaniu francuskiej drużyny. Ostatnio udało im się awansować na finały Blast Spring 2020. W zeszłym roku wygrali także Champions Cup i zajęli drugie miejsce na cs_summit 5.

G2 półfinał IEM Katowice 2020

Kolejny półfinał rozpocznie się około 19:30. Zagra w nim NaVi przeciwko Astralis. Czy zespół S1mpla zdoła powstrzymać Astralis przed kolejnym zwycięstwem na IEM Katowice 2020?

20 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top