Counter Strike

Wielkanoc z Pro Ligą. Przed nami Europejski i Amerykański finał

 

Wczorajszego dnia poznaliśmy drugiego finalistów Europejskiej i Amerykańskiej edycji ESL Pro League. Dziś poznamy nowych mistrzów owych lig.

Mimo tego, że Astralis i mouse w bezpośredniej rywalizacji spotkały się dwa dni temu, to mecze te dzieli przepaść. Dla przypomnienia w ostatnim meczu Duńczycy po bardzo jednostronnym pojedynku, pokonali europejski skład 2:0 oddając tylko cztery rundy. Wczorajszy mecz, był zupełną odwrotnością poprzedniego. Po bardzo emocjonującym meczu Myszki pokonały graczy Astralis 2:1. Ta sama sytuacja powtarza się po raz kolejny. W poprzednim sezonie EPL’a, również gracze mouse wyeliminowali duńską organizację w półfinale. Drużny, które zawalczą o wygranie Europejskiej Pro Ligi, rónież się powtórzyły. Ponownie będzie to fnatic i mousesports.

Pojedynek zza Oceanem Atlantyckim, miał wyraźnego faworyta w postaci graczy Evil Geniuses. I tym razem bez zaskoczenia ekipa stanislaw’a rozprawiła się z Furią 2:0. Po zakończeniu Europejskiej Pro Ligi, w godzinach nocnych rozpocznie się Amerykański finał, w którym Team Liquid zagra z EG.

16:25 fnatic vs. mousesports, BO5

22:00 Team Liquid vs. Evil Geniuses, BO5

Mecze możecie obejrzeć na kanałach ESL, oraz w języku polskim na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz YouTube.

fot. ESL

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top