Counter Strike

FILIP 'NEO’ KUBSKI MELDUJE SIĘ W PÓŁFINALE! FAZE POKONUJE G2 ESPORTS NA TURNIEJU DREAMHACK MASTERS DALLAS!

 

FaZe Clan pokonało G2 Esports i jako ostatnia drużyna melduje się w półfinale Dreamhack Masters Dallas 2019! Oba zespoły zaprezentowały się dziś świetnie, przez co byliśmy świadkami jednej z najbardziej wyrównanych potyczek w CS:GO ostatnich lat. Pomimo, że mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla FaZe, obie ekipy grały dziś perfekcyjnie.

 

Pierwsza mapa została wybrana przez G2 Esports. Francuzi zdecydowali, iż rozpoczną tę potyczkę na mapie de_inferno. Początkowo nie szło im zbyt dobrze, bowiem FaZe Clan dominował już od rundy pistoletowej. Na przełamanie G2 musieliśmy chwilę poczekać, gdyż obudziło się ono dopiero w drugiej połowie przy wyniku 15-5 dla FaZe, lecz jak można się domyślić, było już za późno. Pierwsza mapa padła łupem europejskiego super-teamu.

 

Drugą mapą w tej potyczce został słynny de_dust2, który okazał się być emocjonalnym rollercoasterem dla fanów FaZe i G2. Mapa zakończyła się wynikiem 25-22 dla europejskiej drużyny gwiazd! Ladislav ‘GuardiaN’ Kovacs i Kenny ‘kennyS’ Schrub przez całą drugą mapę popisywali się nieziemskimi pojedynkami przy użyciu AWP, co znacznie urozmaiciło całe widowisko. Obaj gracze przekroczyli granicę 30 zabójstw, z czego Słowak zdobył ich aż 40! Ważnym filarem FaZe, który pomógł osiągnąć zwycięstwo okazał się Polak, Filip ‘NEO’ Kubski. To właśnie dzięki taktykom byłego zawodnika Virtus.pro, europejska potęga mogła odnieść sukces, jakim jest zakwalifikowanie się do półfinałów.

 

Dzisiejsze ćwierćfinały zagwarantowały nam, widzom, godziny dobrej zabawy. Wszystkie zespoły weszły na wyżyny swoich umiejętności i stoczyły między sobą prawdziwe walki tytanów. Ostatecznie jednak miejsc w półfinałach starczyło tylko dla dwóch z czterech zespołów, a szczęśliwcami okazały się ekipy FaZe Clanu i Furii.

 

Pary półfinałowe:

Team Liquid – Furia (sobota, 21:00)

FaZe Clan – ENCE eSports (niedziela, 00:50)*

 

*godzina rozpoczęcia spotkania może ulec zmianie

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top