FIFA

FIFA 22 zbliża się wielkimi krokami – co nowego dla graczy?

 

Cykl życia FIFY jest powtarzalny, ponieważ każdego roku gracze rozpoczynają nową serię rozgrywki na przełomie września i października, a następnie budują swoje składy i kończą „karierę” mniej więcej w okolicach Team of the Season. Czego można się spodziewać po nowej edycji?

Ogromne zmiany w FUT!

Tym, co najbardziej interesuje fanów serii gier FIFA 22, jest oczywiście FIFA Ultimate Team, czyli najpopularniejszy tryb rozgrywki. Możesz w nim zbudować skład swoich marzeń i połączyć w jednej drużynie Messiego i Ronaldo, a także innych zawodników. Całość rozgrywki opiera się na budowaniu składu, a także zgraniu.

W FUT jest wiele ciekawych trybów rozgrywki, jednak nie ma wątpliwości, że największe zainteresowanie generuje tryb FUT Champions, gdzie co weekend trwa walka o najlepsze nagrody i bilans 30:0. Do tej pory w weekend trzeba było rozegrać 30 meczów rankingowych w tym trybie, a nowej FIF-ie prawdopodobnie ta liczba spadnie do 20, co jest dobrą wiadomością dla graczy. Zmieni się również format eliminacji do FUT Champions, a także przyznawania nagród. Obecnie gracz, który zakończy finały i rozegra wszystkie weekendowe starcia, będzie mógł od razu odebrać swoje nagrody, a nie będzie musiał czekać do czwartku, jak w poprzednich edycjach.

Zmiany w Division Rivals!

Division Rivals, to tryb, który na tygodniu przyciągał uwagę graczy, ponieważ pozwalał zakwalifikować się do FUT Champions, a także wbijać wyższe rangi i walczyć o nagrody. W FIFIE 22 popularne Rivalsy przejdą sporą transformację. Na starcie rozgrywki nie będzie meczów rankingowych, co oznacza, że każdy gracz będzie musiał przejść zmagania od 10 dywizji, nawet po Elitarną Dywizję, w której mają grać PRO Playerzy. Pozwoli to po części uniknąć słabszym graczom rywalizacji z PRO sceną, ale również wpłynie na mniejszy dostęp coinsów na początku rozgrywki.

Zmiany w tym trybie mają wzbudzić większe zainteresowanie graczy na tygodniu, ponieważ była ogromna różnica między liczbą graczy w weekend, a w środku tygodnia.

Więcej FIFY w zakładach bukmacherskich?

Należy przyznać, że z roku na rok rośnie oferta zakładów bukmacherskich na popularne turnieje z cyklu FIFA 22. Większość z nich odbywa się oczywiście w ramach FUT, ponieważ na tym trybie rozgrywki skoncentrowana jest cała PRO scena FIFA.

Zawodnicy są członkami poszczególnych klubów, dlatego też nie zdziw się, jeśli na jakimś turnieju zobaczysz w finale przedstawiciela PSG, czy Manchesteru United. W Polsce poszczególne kluby również mają swoich zawodników, którzy walczą o tytuł Mistrza Polski i różne kwalifikacje.

Zakłady bukmacherskie na FIFA 22 znajdziesz również na stronie takiej jak PZbuk!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Komentarze

Scroll to top