Eventy

E-Sportowe Mistrzostwa Szkół już 12 czerwca w Rybniku!

 

E-Sportowe Mistrzostwa Szkół to jedna z niewielu inicjatyw, pozwalających pokazać się młodym zawodnikom na scenie. W rozgrywkach uczniowie będą ze sobą rywalizować w takich tytułach jak: League of Legends czy słynny Counter Strike: Global Offensive.

 

Ze szkół kilkudziesięciu szkół ponadgimnazjalnych powstaną składy, które godnie będą reprezentowali swoje placówki edukacyjne podczas czterech etapów eliminacji  offline.

 

Rozgrywki mają przede wszystkim pełnić rolę integracyjną i rozwijającą współpracę między uczniami, dlatego też udział w turnieju jest darmowy. Finały Mistrzostw okraszone będą wieloma atrakcjami, które można spotkać na turniejach wysokiej rangi. Należą do nich między innymi:

  • Strefa VR
  • Strefa gier Retro
  • Strefa EXPO
  • Strefa gier planszowych
  • Strefa kibica z komentatorami

 

Dla uczniów, którzy zaprezentują się najlepiej przewidziane są nagrody sfinansowane przez sponsorów współtworzących wydarzenie. Zdecydowanie będzie o co walczyć! Pierwsze eliminacje odbędą się 12-13 czerwca w Rybniku- rodzinnym mieście zawodnika AGO Esports- SZPERO. To właśnie tutaj zawodnicy dwunastu szkół powalczą o przepustkę do wymarzonego wielkiego finału.

 

Komentarze

Scroll to top