Hearthstone

Blizzard się nie zatrzymuje! Kolejne nowości w Hearthstone!

 

Blizzard pokazuje się ostatnio z naprawdę dobrej strony. Niedawno zapowiedział kolejne zmiany w Hearthstone Masters, a teraz zapowiedział wiele zmian w samej grze!

Blizzard ostatnimi czasy przyzwyczaił nas do wprowadzania wielu nowości w Hearthstone. Ostatnio były to zmiany w systemie esportowym, a teraz zapowiedziano kolejne ciekawe wydarzenia!

 

Częstsze eventy w grze

Już za kilka tygodni do gry zostanie dodane specjalne wydarzenie, podczas którego gracze będą mogli wziąć udział w kolejnych epickich Karczemnych Bójkach, rozegrać dwuklasowe Areny i wykonywać kolejne LEGENDARNE zadania! Dodatkowo Blizzard postanowił wprowadzić jeszcze kilka "małych" zmian.

 

"Nowe" karty w standardzie

Wraz z rozpoczęciem wyżej wspomnianego wydarzenia, Blizzard wprowadzi do trybu Standardowego kilkanaście "nowych" kart. Wśród nich zobaczymy Ragnarosa, Władcę Ognia (który w kwietniu 2018 roku został przeniesiony do Sali Sław) oraz Pradawny Bóg N`zoth, Skaziciel. Ale co z graczami, którzy niedawno zaczęli grać w Hearthstone i nie mają tych kart? Blizzard pomyślał i o tym: każdy gracz otrzyma kopię każdej z tych kart (nie będzie można ich odczarować), aby móc wypróbować jej niszczycielskie moce! Łącznie na okres tymczasowy do Standardu zostaną przeniesione 23 karty, a ich pełna lista zostanie opublikowana 4 października!

Nowe portrety bohaterów

Każdy gracz Hearthstone wie, że jeśli którąkolwiek klasą wygra 500 pojedynków, to otrzyma dla niej złoty portret. Jednak weterani Hearthstona już od dawna je posiadali, dlatego twórcy gry postanowili wprowadzić portrety za wygranie 1000 partii! Oczywiście wygrane sprzed wprowadzenia tej aktualizacji również będą się liczyć!

 

Zmiany w codziennych zadaniach

Dodatkowo Blizzard poinformował, iż z gry zostanie usuniętych kilka zadań, na których trafienie gracz miał bardzo małą szansę oraz niektóre z nich będą miały mniejsze wymagania. Zadania zostaną podzielone na dwie kategorie: łatwe (nagroda: 50 złota) i trudne (nagroda: 60 złota). Jeżeli wymienimy zadanie trudniejsze, to gra na pewno przydzieli nam jedno z łatwiejszych zadań, aby można było je szybciej wykonać. Zmiany w zadaniach nie wejdą do gry wraz z najbliższą dużą aktualizacją, jednak zostaną wprowadzone w przeciągu najbliższych miesięcy.

 

źródło: playhearthstone.com

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top