Counter Strike

BLAST Raising rozpoczyna się już jutro!

 

Rozpoczyna się BLAST Rising by Fantasyexpo

4 maja o godzinie 17 rozpoczną się rozgrywki grupowe, które potrwają do 14 maja.

Szesnaście ekip podzielonych na cztery grupy, rozpocznie rozgrywki grupowe 4 maja. Drużyny będą walczyć ze sobą według zasady dwukrotnego “każdy z każdym”. Osiem najlepszych teamów awansuje do fazy pucharowej, która rozegrana zostanie zgodnie z drabinką pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze w play-offach będą miały charakter best-of-three. Faza pucharowa rozpocznie się 18 maja i zakończy się finałem rozegranym 22 maja.

Rozgrywki grupowe startują codziennie o godzinie 17 od poniedziałku do czwartku. Grupa A, w której znajdują się ALTERNATE aTTaX, Tricked, Salamander oraz Endpoint zainauguruje turniej meczem ALTERNATE aTTaX vs. Tricked.

Harmonogram rozgrywek

4 maja, grupa A

TimeBO 1 System
17:00ALTERNATE aTTaXTricked
18:15SalamanderEndpoint
19:30ALTERNATE aTTaXSalamander
20:45TrickedEndpoint
22:00EndpointALTERNATE aTTaX
23:15SalamanderTricked
BLAST Rising

Pierwsze mecze Polaków odbędą się już we wtorek, gdzie w akcji zobaczymy reprezentantów x-kom AGO. Jastrzębie staną w szranki kolejno z HAVU, Vodafone Giants oraz Nordavind. Damian „furlan” Kisłowski i spółka w pierwszym meczu zmierzą się z fińską ekipą, którą śmiało można rozważać jako faworytów do zwycięstwa całego turnieju. Nie tak dawno HAVU zajęło trzecie miejsce w pierwszym sezonie FLASHPOINT, zaraz za MAD Lions i MIBR. Później nasi będą mieli zdecydowanie łatwiej, choć rywale również nie należą do najłatwiejszych.

Z kolei AVEZ Esport na serwerze pojawi się dopiero w czwartek, a w ich grupie znaleźli się gracze Heretics, Secret i sAw. Ośmiornice również od samego początku będą musiały wytaczać najcięższe działa, wszak czeka ich pojedynek z 30. najlepszą drużyną na świecie w postaci francuskiego składu. Heretycy ostatnio pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając kolejno z Dignitas, ENCE i Complexity w ramach ESL One: Road to Rio. Później powalczą z drużyną Filipa „tudsoNa” Tudeva, która przez ostatni miesiąc stale progresuje, oraz portugalskim sAw, które może być rozważane jako najłatwiejszy rywal dla naszych rodaków.

Transmisja odbędzie się na kanale https://www.twitch.tv/blasttv.

Komentarze

Scroll to top