Counter Strike

Polacy blisko awansu do DH Open Fall

 

Sprout i Avez – te dwie organizacje nadal mają szanse na awans do Dreamhack Open Fall 2020. Ekipa Pawła „Dychy” Dychy zmierzy się dzisiaj z portugalskim sAw, a „Ośmiorniczki” staną w szranki w drabince przegranych ze SKADE.

Dla kibiców Sprout i Avez wyniki wczorajszych meczy w ramach kwalifikacji DH Open Fall 2020 były jak sinusoida: Sprout bez większych problemów doszło do półfinału, a Avez po zaciętym pierwszym meczu przeciwko c0ntact, zakończonym wynikiem 2:1 dla polskiej organizacji (6:16, 19:15, 16:5), uległo lepiej grającemu North 0:2 (14:16, 11:16). Jednak obie ekipy nadal mają szansę na awans.

Zacznijmy od Sprout, które wczoraj grało naprawdę dobrze. Najpierw po dosyć wyrównanym spotkaniu wygrali z FATE 2:0 (16:13, 19:15), a następnie nie dali szansa ekipie Heretics, których również pokonali wynikiem 2:0 (16:12, 16:5), co oznacza że tylko 2 spotkania bo3 dzielą niemiecko-polską ekipę od awansu na DH Open Fall 2020! Ich pierwszym przeciwnikiem będzie portugalskie sAw. W razie porażki drużyna Pawła „Dychy” Dychy spadnie do półfinału drabinki przegranych, gdzie może zmierzyć się z ekipą Avez.

W nieco gorszej sytuacji znajduje się obecnie Avez. „Ośmiorniczki” pomimo dobrego startu przeciwko ekipie c0ntact, uległo w ćwierćfinale drużynie North. W efekcie drużyna Jakuba „Markosia” Markowskiego (który we wczorajszych meczach grał bardzo dobrze) spadła do drabinki przegranych, gdzie zmierzy się z ekipą SKADE. Obydwie drużyny rywalizowały ze sobą niedawno w ramach ESEA MDL League, gdzie Polacy ulegli w meczu bo1 12:16, ale już 3 dni później w otwartych kwalifikacjach do wymienionego wyżej Dreamhacka to ekipa z nad Wisły okazała się lepsza.

Mecz Avez ze SKADE jest zaplanowany na godzinę 15:00, a Sprout zmierzy się z sAw o godzinie 16:00.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top