Biznes

Automaty Jackpot King – jedna z najlepszych serii automatów w kasynie Frumzi

 

Automaty Jackpot King to jedne z najfajniejszych gier na rynku.

Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o legendarnym mechanice Jackpot King i wszystkich najlepszych automatach, w które możesz grać w Frumzi casino, aby zanurzyć się w królewskiej skarbnicy.

Czym są automaty Jackpot King?

Przychodząc do Ciebie z królewskich sal Blueprint, Jackpot King jest premierową funkcją jackpota dostępną w wielu najlepszych automatach online.

Jackpot King oferuje do 3 super progresywnych nagród jackpot, które zwiększają ich łączną wartość przy każdym spinie z szansą na aktywizację wartości w dowolnym spinie.

Jackpot King jest dostępny w wielu najlepszych grach Blueprint, w tym takich jak Fishin’ Frenzy, Eye of Horus, King Kong Cash, Genie Jackpots i wiele więcej!

Aby wypróbować te tytuły, udaj się do kasyna Frumzi.

Jak działa Jackpot King

Jackpot King działa jak gigantyczna skarbonka, w której suma jackpotów jest dodawana do każdego zakładu gracza we wszystkich kwalifikujących się grach Jackpot King na wszystkich poziomach zakładów.

Każdy z 3 dostępnych jackpotów pobiera procent każdego postawionego zakładu i dodaje go do całkowitej widocznej wartości, którą możesz zobaczyć z boku lub nad aktywną planszą.

Aktywacja Jackpot King przypomina aktywację niektórych z Twoich ulubionych bonusów w automacie, ponieważ dostęp do tej funkcji jest losowy przy każdym spinie.

Po wygraniu jackpota całkowita wyświetlana wartość jest przyznawana jako natychmiastowa nagroda pieniężna, a jackpot resetuje się do wartości początkowej, którą należy wypełnić i wygrać od nowa.

W dowolnym spinie istnieje szansa na wygranie ponad 1 000 000 GBP w 3 rewelacyjnych jackpotach.

Jak grać na automatach Jackpot King w kasynie Frumzi

Chcesz wejść do królewskich sal Jackpot King? Wykonaj te proste kroki, aby zyskać szansę na zdobycie super progresywnych nagród jackpot.

●  Zarejestruj się w kasynie Frumzi i złóż depozyt.

●  Przeszukaj lobby kasyna zawierające ponad 1500 niesamowitych gier automatowych lub kliknij zakładkę jackpot.

●  Zwróć uwagę na każdą grę, która zawiera specjalne logo Jackpot King.

●  Po wybraniu postaw dowolny zakład, a zostanie on dodany do 3 dostępnych nagród jackpot w Jackpot King.

●  Podczas dowolnego losowego obrotu funkcja Jackpot King może zostać aktywowana i przeniesie Cię do crown bonus spin.

●  Zakręć, aby dodać liczbę koron, które przeniosą Cię w górę drabinki nagród.

●  Po każdym obrocie wybierz 1 z 3 bonusów, aby zyskać dodatkowy spin, odbierz odblokowaną nagrodę lub natychmiast aktywuj super bonus wheel king.

●  Nagrody pieniężne są przyznawane na podstawie liczby koron aktywnych na bębnach, przy czym powyżej 15 aktywuje premię wheel king.

●  Po aktywacji zakręć wheel king, aby wygrać natychmiastową nagrodę pieniężną lub 1 z 3 super progresywnych nagród jackpot.

Najbardziej zapierające dech w piersiach automaty Jackpot King w kasynie Frumzi

Oto niektóre automaty wyposażone w tę mechanikę:

Fishin’ Frenzy Jackpot King

Jezioro nigdy nie wyglądało tak bujnie, kiedy Jackpot King pływał z zimorodkami!

Wróć na wody podczas legendarnej wyprawy wędkarskiej z kultowym trybem darmowych spinów cash collect z mnóstwem nagród pieniężnych, w które możesz się wciągnąć.

Włącz funkcję Jackpot King przy dowolnym spinie, aby zdobyć aż do 3 super progresywnych nagród jackpot lub dużą ilość natychmiastowych wartości pieniężnych.

King Kong Cash Go Bananas Jackpot King

King Kong powraca i szaleje z mnóstwem jackpotów wielkości dżungli.

Aktywuj do 4 symboli collect i dopasowuje do symboli pieniężnych, aby zdobyć natychmiastowe nagrody i odblokować dodatkowe bonusy.

Aktywuj specjalne bonusy za symbole collect, w tym respiny, premie pieniężne i rewelacyjne mnożniki, aby szaleć na bębnach.

Ted Jackpot King

Ulubiony przez wszystkich pluszowy miś jest gotowy na bis i przynosi sześciopak niesamowitości Jackpota.

Aktywuj do 5 gier bonusowych i spraw, aby ta noc była niezapomniana dzięki kołu mnożnika koła fortuny, mnożnikiem kroczącym bar crawl, darmowym spinom super mart z gwarantowanymi symbolami wild na bębnach, darmowymi spinami ted z różnymi specjalnymi bonusami i najwyższą big bonus pieniężny, który zapewni soczyste nagrody pieniężne z szansą na ponowne zakręcenie kołem i zdobycie jeszcze większej liczby nagród.

Komentarze

Scroll to top