Biznes

Net Pocket – innowacja wśród serwisów cashbackowych

 

W dzisiejszych czasach cyfryzacji, przedsiębiorcy muszą nie tylko nadążać z postępem, ale również samemu zachęcać potencjalnych klientów do korzystania z ich usług. Jedną z atrakcyjnych opcji stosowanych przez sklepy internetowe jest wprowadzenie cashbacków, których udzielają stroną partnerskim. Strona Net Pocket jest jedną z najlepszych stron, która pozwala nam te cashbacki odbierać. Poza wypłatą środków, witryna oferuje nam ciekawą opcję, o której wspomnimy w dalszej części.

Czym jest cashback?

Cashback to zwrot części pieniędzy, które wydajemy na zakupy w internecie. Sklepy internetowe dzieląc się częścią zysku pozyskują w ten sposób nowego klienta. Długotrwałe korzystanie z aplikacji pozwala na uzbieranie odpowiedniej ilości punktów. Umożliwi nam to zlecić wypłatę, bądź wykorzystać zebrane środki w inny sposób, który jest opisany poniżej.

Dlaczego NetPocket jest innowacją?

Net-Pocket poza zbieraniem punktów z cashbacku, jest dla nas także nowym źródłem doceniania twórców. Jeśli zawsze chciałeś wysłać donejt, lecz nie chciałeś korzystać ze środków na koncie, to od niedawna strona NetPocket, umożliwia Ci docenienie twórców.

Jak to działa? Na dwa sposoby:

a) fani mogą robić zakupy w swoich ulubionych sklepach i przekazywać otrzymany cashback w postaci głosów na Twórców (Twórcy otrzymują pieniądze z głosów 100% w formie pieniężnej do wypłacenia + 10% osób z największą ilością głosów dostaje dodatkowe wynagrodzenie). Niektórzy twórcy za wygranie głosowania obiecują potem różnego rodzaju giveawaye, czy inne interakcję z widzami. Wszystko jednak zależne jest od woli samego twórcy.

NET-POCKET

b) mogą głosować w postaci podobnej do donejtów

Na stronie jest już ponad 100 twórców. Jeśli chcesz wesprzeć ich w inny sposób niż dotychczas, to od dzisiaj jest to możliwe dzięki Net-Pocket.com. Sprawdź koniecznie, czy twój ulubiony influencer, jest już zarejestrowany na stronie. Jeśli nie, możesz poprosić go lub poinformować o możliwości założenia tego typu donacji.

Jeśli jednak chcesz wykorzystać cashback dla siebie, możesz zlecić wypłatę na swoje konto bankowe, bądź Paypal. Warunkiem niezbędnym do zlecenia wypłaty jest uzbieranie przynajmniej 10 000 punktów. Możemy wtedy wypłacić równowartość 10 dolarów.

Jakie sklepy biorą udział w promocji cashbackowej?

Liczba sklepów cały czas rośnie, a na ten moment jest to około 700 sklepów internetowych. Procent zwrotu który otrzymujemy, może być bardzo różny. Jest to zależne od umowy, która strona posiada z danym sklepem. Dla przykładu kupując coś na zalando możemy liczyć nawet na 12% zwrotu wydanej kwoty, ale kupując coś na allegro, maksimum jakie możemy dostać to 1.92%.

Aplikacja i wtyczka internetowa

Aby łatwiej korzystać z tego programu, zalecamy zainstalowanie wtyczki do przeglądarki. Dzięki niej, będziesz wiedzieć czy w sklepie w którym aktualnie dokonujesz zakupu, możesz liczyć na cashback. Twórcy również przewidzieli, że użytkownicy mogą dokonywać zakupów z telefonu, dlatego niezależnie czy mamy telefon z systemem Android czy IOS, znajdziemy dedykowaną aplikację serwisu NetPocket.

Komentarze

Scroll to top