Dołącz do naszej społeczności!

Kamil Bubel

Kamil BubelNasze oczekiwania, stają się faktem!


Vritus.Pro w środę (23.01.2019r.), rozegra swój pierwszy oficjalny mecz w ramach Esea MDL Season 30 Europe. Mecz planowany jest na godzinę 16, i rozgrywana jest tylko jedna mapa. 
Pomijając fakt, że jest to pierwszy mecz w nowym składzie, to w dodatku są to derby polski, albowiem Niedźwiedzie zmierzą się z AGO Esports. 

 

Na 99% mecz się odbędzie, ponieważ potwierdzenie możemy znaleźć na oficjalnej stronie organizatora, jak i zarówno na fanpage'u AGO na Faceooku. 

Myślę że każdy fan polskiego Counter Strika, nie mógł sie doczekać pierwszego meczu w nowym składzie Virtusów. Przypomniam że obecnie graczami najbardziej utytułowanej polskiej drużyny są:

  • Snax
  • byali
  • MICHU
  • Snatchie
  • TOAO

Oczekiwania kibiców, wobec nowego składu są bardzo duże. Myślę że każdy chce zobaczyć VP wygrywające majora, lecz (mam nadzieje) na to jednak jeszcze przyjdzie czas. Uważam też, że to nie tylko Virtusi mają tutaj coś do udowodnienia. Ago, nie rozpoczeło tego roku zbyt dobrze. Na pewno będą chcieli wygrać to spotkanie. Jedno jest pewne - W środę nikt, nikomu ustępować nie będzie. Szykuje się piękny mecz, którego na pewno nie zamierzam przegapić. Ostatni raz te dwie drużyny, grały ze sobą 18.12.2018r. Triumfatorem było AGO, pokonując 2 do 0 były skład VP. Nie można jednak porównywać tego meczu, do tego który miejsce będzie miał za dwa dni. 


Proponowane posty:


Counter Strike

Roszady w brazylijskim CS:GO!


Counter Strike

AGO WYGRYWA PIERWSZY MECZ ZE SZPEREM!


Counter Strike

Już jutro rozpoczynają się finały ECS Sezonu 7, kogo zobaczymy i gdzie oglądać?


SPONSOROWANE

Udostępnij post: