Znamy pierwsze drużyny w playoffach Minora Cis!

Team Spirit oraz Winstrike Team zostały pierwszymi drużynami które ujrzymy w fazie Play-Off Minora wspólnoty niepodległych Państw! Obie drużyny wygrały oba swoje spotkania i zapewniły sobie dzień przerwy oraz grę w playoff!

Team Spirit w meczu zwycięzców podejmowało Syman Gaming. Na pierwszej mapie, którą był Dust 2 lepiej mecz rozpoczeli reprezentanci Syman, którzy do przerwy prowadzili 8:7. Jednak po zmianie stron to Sdy i spółka zdominowali rywali i pozwolili im na zdobycie zaledwie 3 rund i ostatecznie wygrali pierwszą mape wynikiem 16:11. Na drugiej mapie, którą był Mirage, Team Spirit w dalszym ciągu dominował i do zmiany stron prowadzili 12:3. Po zmianie stron obraz gry obrócił się o 180 stopni i Syman doprowadziło do dogrywki, z której zwycięsko wyszła ostatecznie drużyna Team Spirit wygrywając 22:18

TEAM SPIRIT 2:0 Syman Gaming

Dust 2: 16:11

Mirage: 22:18

W rozgrywanym jednocześnie meczu zwycięzców grupy B Winstrike podejmowało Kazachskie AVANGAR, które w tym spotkaniu było zdecydowanym faworytem, co zresztą Buster i spółka pokazali na mapie Dust2, którą zwyciężyli 16:5. Na mapie Cache Winstrike mimo przegrywania do przerwy 6:9 zdołało odrobić straty i wygrac drugą mapę wynikiem 16:13. Na Trainie Winstrike zdominowało AVANGAR i do przerwy Rosjanie prowadzili 11:4. Po zmianie stron Kvik i spółka nie pozwolili AVANGAR na powrót i ostatecznie to Rosjanie wygrali 2:1 i zagwarantowali sobie gre w Play Offach.

Winstrike 2:1 Avangar
Dust2: 16:5
Cache 13:16
Train 7:16

Syman zmierzy się jutro ze zwycięzcą meczu Gambit-Nemiga, a AVANGAR będzie musiało pokonać zwycięzce meczu Pro100-Runtime!