Dołącz do naszej społeczności!

Florian Ficek

Florian FicekPierwszego września odbyły się Amerykańskie Rival Series Play-in. W otwartych kwalifikacjach poznaliśmy aż sześć drużyn, które awansowały do RLRS’ów. Z drabinki wygranych awans uzyskali: Manhattan, Splyce, Bread oraz The Hosses. Do czwórki szczęśliwców dołączyli Compadres oraz The Peeps. Zwycięzcy dołączyli do Applesauce i The Magicians, którzy zajęli kolejno czwarte i trzecie miejsce w Promotion Playoffs w sezonie piątym! Amerykański RLRS rozpocznie się 14 września i potrwa aż do 12 października. Najlepsza dwójka otrzyma awans do Promotion Playoffs, natomiast trzecie i czwarte miejsce pozostanie w RLRS na kolejny sezon.

 

Dzień później grała Europa. Zdecydowanie najważniejszymi meczami, były spotkania z udziałem The Clappers, w którym gra nasz rodak Patryk „PetricK” Krzywda! Świetnie im się powodziło, wygrywali wszystko na swojej drodze, jednak w finale przegrali z Method. Chłopaki miały jeszcze szanse w finale drabinki przegranych. Po zaledwie trzech mapach mogliśmy odetchnąć z ulgą. The Clappers pokonało Luminessence Reunited i awansowało do RLRS! Oto lista europejskiego RLRS:

- Team Secret

- exceL Esports

- Nordavind

- Triple Trouble

- Savage!

- Method

- The Clappers

- The Bricks

Rozgrywki potrwają od 14 września do 12 października. Jeśli chodzi o nagrody to wyglądają one tak samo jak w Ameryce. Pierwsze i drugie miejsce awansuje do Promotion Playoffs, a trzeci i czwarte pozostaje w RLRS na kolejny sezon.

 

Przed nami miesiąc fascynujących rozgrywek z Polskim zawodnikiem na czele! Będzie się działo!


Proponowane posty:


Rocket League

Podsumowanie pierwszego dnia Northern Arena!


Rocket League

Poradnik dla początkujących graczy Rocket League. Jak znacząco poprawić swoją grę?


Rocket League

Rocket League - jak dostać się do wyższych rang?


SPONSOROWANE

Udostępnij post: