Dołącz do naszej społeczności!

Bartłomiej Paluch

Bartłomiej PaluchDzięki zawartej współpracy między ESL oraz Poznań Game Arena finały mistrzostw Polski w CSGO i LOLa odbędą się na PGA! Warto zaznaczyć, że po raz kolejny będą dwie edycje: Pierwsza odbędzie się w katowickiej ESL Arenie, zaś druga - właśnie na PGA w Poznaniu. 

 

Poprzednie finały ESL mistrzostw Polski odbywały się w katowickiej ESL Arenie oraz w łódzkiej Atlas Arenie

Przeniesienie finałów ESL Mistrzostw Polski na Poznań Game Arena to wyjście naprzeciw oczekiwaniom esportowej społeczności. Jesteśmy pewni, że obecność na wydarzeniu z tak dużą tradycją pozwoli na śledzenie rozgrywek jeszcze większej liczbie kibiców - mówi Aleksander Szlachetko, dyrektor zarządzający ESL Polska.

 

Podobnie jak w poprzednim roku ESL Mistrzostwa Polski będą również krokiem do rozwinięcia swojej kariery. Zwycięstwo w turnieju lola oznacza, awans do europejskich rozgrywek, a w csgo mistrzowie zapewnią sobie miejsce w Mountain Dew League, czyli ligi poprzedzającej ESL Pro League. Pamiętajmy, że jest to jedyna szansa, by z Polski awansować do tych rozgrywek.

Warto przypomnieć, że przyszłoroczne Poznańskie Targi Gier Komputerowych będą odbywały się 12-14 października 2018!

 

Więcej szczegółów dotyczących ESL Mistrzostw Polski będziemy mogli usłyszeć już na początek przyszłego roku. Proponowane posty:


Eventy

Już za dwa tygodnie Super Game E-sport w Opolu!


Eventy

PGA 2017 w pigułce, czyli podsumowanie Poznań Game Arena cz. 1


Eventy

Pierwsza edycja Meet Pointu w Warszawie!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: